İnstagram'da Satış Yapmak

Takipavm.com: TakipAvm

takipçi satın al

İnstagram’da Satış Yapmak

İnstagram’da satış yapmak son dönemlerin en çok tercih edilen para kazanma yöntemlerinden biridir. Sizde instagram’da satış yapmaya karar verdiniz veya araştırma aşamasındasınız. Bu konu tamda size göre çünkü bu konumuzda instagram’da ürün satmak hakkında gereken tüm bilgileri ve yöntemleri yazacağız. İnstagram’da satış yapma taktikleri ve nasıl daha kolay satış yapılır, nasıl daha fazla müşteriye ulaşılır hepsine tek tek değineceğiz. Hadi gelin ilk başlık olan instagram’da ürün belirleme kısmına bir bakalım..

instagramda satış

Satılacak Ürün Belirleme

İnstagram’da satış yapmaya karar verdiniz fakat ne satacağınıza karar veremediniz.. Bu durumda ilk akla gelen popüler ürünlerdir. Popüper ürünler diğer ürünlere oranla daha çok merak uyandırır ve talep edilir.
Çok kazanmak isteyen kişilerin oturup saatlerce düşünerek kimsenin instagram üzerinden satmadığı ürünleri bularak hemen bir kullanıcı oluşturup satışa başladığını ve hatta bu şekilde evini dahi geçindirdiğini biliyor musunuz ?
Satılacak ürününüzü belirlemekte zorlandınız veya instagram üzerinden satacağınız ürünü henüz bulamadınız..

 • Google’de popüler ürün incele
 • Mağazalara yeni gelen ürünleri incele
 • Alışveriş sitelerini sürekli takip et

Çok farklı ve marjinal ürünlerin tutulacağını, piyasada çoğu firmanın sattığı ürünlerin ise talebinin olmasına rağmen ikame olarak daha kaliteli ve güvenilir sitelerden alınacağını unutmayın. Ürününüzü çok farklı seçin ki insanlar bu ürünü görüp merak ettiklerinde ürünü google’de veya mağazalarda kolaylıkla bulamasınlar. Instagram hesabın için ucuz takipçi paketlerine gözat.

satış

Takipçi Satın Al

İnstagram’da satış yapan çoğu firmanın kesinlikle yapması gereken ve kaliteli, güvenli görünüm için önemli bir yere sahip olan takipçi sayısı..İnstagram hesaplarınızın güvenilirliğini ve kalitesini arttırmak için takipçi sayınızı takipavm.com ile yükseltin. Takipavm en ucuz takipçi hizmeti veren firmalardan biridir. Sizlerde instagram hesaplarınıza takipçi alabilir ve kolayca kaliteye kavuşabilirsiniz.

piyasa analiz

Rakiplerini İyi Analiz Et

İnstagram’da satış yapmak isteyen çoğu kişinin veya bu işe girmiş kişilerin dahi en dikkat etmesi gereken unsurlardan biridir. Rakip analizi hayat kurtarır. Niye mi ? Çünkü satacağınız ürünü bir başka yerde daha ucuza ve daha kaliteli standartlar çerçevesinde üreten – satan mutlaka olabilir.
Rakiplerinizi sadece bu şekilde analiz etmeyin. Hangi tür paylaşımlar yaptığını, nerelerde ürün sattığını, kaç adet ürün sattığını, nasıl kargolama yaptığını ve daha nicesini incelemeye calışın. İnceleme yaparken müşteri gibi iletişime geçerek detaylı bilgilerde edinebileceğinizi unutmayın.

instagram hashtag

Hastag Kullanımına Önem Ver

İnstagram’da ürün satmak isteyen kişilerin en çok kullanması gereken yöntemlerin başında gelen hastag kullanımı büyük önem taşımmaktadır.
Diyelim ki bir instagram butik sayfası oluşturdunuz.. İnstagram’da oluşturduğunuz butik sayfasına müşteri çekmek için ilk aşama hastag kullanımıdır. (Örnek : #butik) İnstagram hastag kullanımında elbette  sınırlandırmalar getirmiştir ve 30 hastag’ten fazla ekleme yapamazsınız.

Bu konumuzda satış yapacak kişilere özel kullanılması gereken en önemli 4 programdan, uygulamadan bahsedeceğiz.

 1. Followers Chief
 2. İnstafly
 3. Robotig
 4. Picsart

Bu saydığımız 4 uygulama ile satışlarınızı kolaylıkla arttırabilrisiniz. Uygulama ve programlardan yardım almak için detaylı bilgi adresi : https://takipavm.com/blog/instagram-takipci-kasma-yontemleri/

ödeme almak

Ödeme Alma

Ürün satmak kolay peki ödemeyi nasıl alacaksınız ? Müşterileriniz size güvenebilecek mi? Burada sizlere Şirket olmadan 3D online alabileceğiniz siteleri alt kısma yazacağım. Ücretsiz bir şekilde online mağazanızın linkini instagram WebSite ekleme bölümüne yapıştırmanız yeterli olacaktır.

 • Shopier
 • PayTr
 • Paywant

3 Uygulama saydım fakat  sizlere tek bir önerim olacak..
Shopier: Shopier.com sitesine üye olduktan sonra hesap bilgilerinizi girebilir, ürün fotoğrafları ekleyip fiyatlar koyabilir ve bunları satabilirsiniz.
Ürünleriniz herhangi bir kişiye satıldığı taktirde size bir bildirim gelir. Bildirim dediğimiz alınan ürünün ücreti ve alıcının iletişim, adres bilgileri..

 • Shopier’i kısa kesiyorum yazılarak anlatılacak bişey dahi olsa izlemeden anlamakta zorluk çekebileceğiniz birşey olduğunu düşünüyorum ve sizlerin shopier’i youtube’den izleyerek öğrenmesini ve anlamasını tavsiye ediyorum.
 • Online ödeme almak sizlerin diğer satıcılardan bir adım önde olmanız anlamına gelmektedir.

sohbet

Canlı Destek:

Ürünlerinizi satmakta daha aktif bir rol oynamak ve müşteriyi elde tutabilmek için bir whatsapp destek hattınız olsun.

Kurumsal Firma Görünümü

İnstagram profiliniz’in çok düzenli ve karmaşıklıktan tamamen uzak olması sizleri daha kaliteli kılacaktır. Müşterileriniz profilinizi ziyaret ettiğinde ürkmeyecekleri bir sade profil olmalı.. Profil fotoğrafı, biyografi ve ürün fotoğraf paylaşımlarında kaliteli ve karmaşıklıktan uzak olmalısınız.

ürün fotoğraflamak

Ürün Fotoğraflama

Ürün fotoğraflama, instagram’da ürün satmak isteyen herkesin kesinlikle dikkat etmesi gereken alanlardan biridir. Satacağınız ürünün fotoğrafları kaliteli ve net olmalıdır. Ürün bedeni, ürün fiyatı fotoğraf üzerine sade bir şekilde eklenebilir. Ürün fotoğraflarını oluşturmak ve düzenlemek için Picsart uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Müşteri İle İletişim

İnstagram’da ürün satan kişilerin çoğunun yanlış yaptığı ve hatta bizim Türk milletine özgü bir davranış olan kabalık..

Müşterilerinizle konuşurken daha detaylı (açıklayıcı) bilgiler verin ve diliniz daima yumuşak olsun. Unutmayın ki bir müşteri memnuniyeti beş müşteri getirebilir..

müşteri alıcı satıcı

Müşteri Bulmak

Satış yapacağınız ürünü buldunuz ama satacak kimse yok mu ?

O zaman hemen bu taktikleri denemelisin..
1- YouTube ‘ye ürününüz hakkında video yüklemek
2- Hastag kullanımını arttırmak
3- Çekilişler düzenlemek
4- Kampanyalar düzenlemek
5- Gönderi paylaşımlarını arttırmak
6- Ürününüzü reklam vermek
7- Ürününüze sponsor bulmak

 1. Ucuz Takipçi Satın Al
 2. Türk Takipçi Satın Al
 3. İnstagram Türk Beğeni Satın Al
 4. İnstagram Aylık Oto Beğeni Satın Al
 5. İnstagram Video İzlenme Satın Al
 6. İnstagram Yorum Satın Al
 7. İnstagram Çekilişle Türk Takipçi
 8. İnstagram Kaydetme Satın Al
 9. Youtube Abone Satın Al

 10. Youtube İzlenme Satın Al

 11. Youtube Beğeni Satın Al

 12. Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

 13. Youtube Türk Abone Satın Al

 14. Youtube En Ucuz Abone

 15. Youtube 500 Abone Satın Al

 16. Youtube Abone Satın Al Ucuz

 17. Youtube Gerçek Abone Satın Al

 18. Tiktok Takipçi Satın Al

 19. Tiktok İzlenme Satın Al

 20. Tiktok Beğeni Satın Al

 21. İnstagram Takipçi Satın Alma Hakkında Bilgiler
 22. Nereden Takipçi Satın Alınır?
 23. Ucuz Türk Takipçi - TakipAvm.com
 24. İnstagram Gerçek Takipçi Satın Al
 25. İnstagram Aktif Takipçi Satın Al
 26. İnstagram Şifresiz Takipçi Satın Al
 27. İnstagram Güvenilir Takipçi Satın Al
 28. İnstagram Telafili Takipçi Satın Al
 29. İnstagram Düşmeyen Takipçi Satın Al
 30. İnstagram Kalıcı Takipçi Satın Al
 31. İnstagram Azalmayan Takipçi Satın Al
 32. İnstagram Uygun Takipçi Satın Al
 33. İnstagram Bot Takipçi Satın Al
 34. İnstagram Yabancı Takipçi Satın Al
 35. İnstagram Hızlı Takipçi Satın Al
 36. İnstagram Takipçi Satın Al Faturalı