Youtube Abone Satın Al

Youtube abone satın al ve youtube kanalına abone alarak para kazanmanı aktif hale getir. En ucuz youtube abone paketlerini incele ve dilediğin youtube abone satın alma paketini sipariş ver.

Youtube
200 Youtube Abone
 • Türk Kullanıcılar
 • Gerçek Youtube Abone Gönderilir
 • Abone satın alma işleminden sonra 0-1 saat içinde gönderim başlar
25.00 TL
Youtube
400 Youtube Abone
 • Türk Abone Paketidir
 • Gerçek Youtube Abone Gönderilir
 • Abone satın alma işleminden sonra 0-1 saat içinde gönderim başlar.
50.00 TL
Youtube
800 Youtube Abone
 • Türk Abone Paketidir
 • Gerçek Youtube Abone Gönderilir
 • Abone satın alma işleminden sonra 0-1 saat içinde gönderim başlar.
100.00 TL
Youtube
1000 Youtube Abone
 • Türk Kullanıcılar
 • Gerçek Abone Paketidir
 • Abone satın alma işleminden sonra 0-1 saat içinde gönderim başlar
125.00 TL
Youtube
2000 Youtube Abone
 • Türk Kullanıcılar
 • Gerçek Kullanıcılar
 • Abone satın alma işleminden sonra 0-1 saat içinde gönderim başlar.
250.00 TL
Youtube
3000 Youtube Abone
 • Türk Abone Paketidir
 • Gerçek Abone Gönderilir
 • Abone satın alma işleminden sonra 0-1 saat içinde gönderim başlar.
350.00 TL
Youtube
5000 Youtube Abone
 • Türk Abone Atılır
 • Gerçek Abone Atılır
 • Abone satın alma işleminden sonra 0-1 saat içinde gönderim başlar.
600.00 TL
Youtube
10000 Youtube Abone
 • YouTube Mega Abone Paketidir
 • Gerçek Türk Kullanıcılar
 • Abone satın alma işleminden sonra 0-1 saat içinde gönderim başlar.
1200.00 TL

Youtube Abone Satın Alırsam Aboneler Aktif Olur Mu?

Youtube dünya üzerinde kullanımı yaygın olan bir sosyal medya platformudur. Yaş aralığı fark etmeksizin birçok izleyici kitlesine sahiptir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Youtube içerik üretici bakımından da zengin bir sosyal medya platformudur. İçerik üreticileri zaman zaman abonelerini satın almaktadır. Satın almaya karar verdikleri anda akıllarına ilk olarak Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusu gelir. Sorumuzun cevabı ile birlikte neden satın almaya başvurulduğunu da almak gerekir.

Youtube içerik üreticileri belirli bir abone ve izlenme sayısına ulaştıklarında gelir elde etmeye başlarlar. Bu nedenle akıllarına satın alma ve satın alma düşüncesinin beraberinde Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusu gelir. Ortalama olarak izlenme sayısını 1000 olarak kabul edersek 0,5-2 dolar arası bir kazanç elde edileceğini söyleyebiliriz. Fakat görüntülenme sayınız 1000 olsa bile aynı görüntülenme sayısına sahip bir içerik üreticisinin farklı miktarda kazançları olduğunu görebilirsiniz. Aynı görüntülenmeye sahip iki içerik üreticisinin farklı kazançlarının sebebini açıklamak çokta zor değildir. Bu farklılığın nedeni hedef kitle ve konum farklılığı olarak açıklayabiliriz.

Youtube içerik üreticileri için en önemli unsurlardan başlıca ikisi abone sayısı ve izlenme sayısıdır. En hızlı ve en çok yeni içerik üreticileri tarafından kullanılan yöntem olan satın alma yöntemi akıllara gelir. Özellikle yeni içerik üreticilerinin akıllarını kurcalayan soru Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusudur. Youtube içerik üreticisi olarak abone sayınızı ve izlenmenizi arttırmak istiyor olabilirsiniz. Abone sayınızı ve izlenmenizi arttırmanızın birçok yolu var. Abone sayınızı arttırdığınız takdirde abonelere bildirimlerin gitmesi üzerine izlenme sayınızda da artış gözlemleyeceğini söyleyebiliriz. Fakat doğru orantılı olacağını söylemek yanlış bir söylem olacaktır. Abone sayısını arttırmak için video paylaşımlarınızın zamanlarını belirli saatte paylaşmayı deneyebilirsiniz. Aynı saatte paylaşım yapmak abonelerinizin ilgisini çekecek ve onları heyecanlandıracaktır. Paylaşımlarınızın sıklığı arttığında insanlar için videolarınızı izlemek alışkanlık haline gelecektir. İçeriklerinizin düzenli olduğunu gören izleyiciler abone olmak isteyecektir.  Böylece izlenme sayınızda da bir artış olacaktır.

Gelir elde etmek isteyen Youtube içerik üreticileri abone sayıları istediği gibi yükselişe geçmediği durumlarda bazı yöntemler kullanırlar. Bu yöntemlerin amacı hem var olan abonelerin dikkatini çekmek hem de yeni aboneler gelmesini sağlamaktır. Bu yöntemlerden bir tanesi abone satın almaktır. Abone satın alma fikri akıllara Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusunu getiriyor. İzleyici sayısını arttırmak için oldukça çaba harcamanız ve çok fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Bu gibi bir süreç sizin için zor geliyor olabilir. Siz de birçok içerik üreticisi gibi takipçi satın alabilirsiniz.

İçerik üreticisi için izlenme sayınız abonelerinizin sayısı kadar önemlidir. Bu durumdan dolayı takipçi satın almanın yanında izlenme sayınızı arttıracak bir hizmet bulmakta aklınıza gelecektir. Abone sayınızı ve izlenmenizi aynı anda arttıracak bir hizmet arıyor olabilirsiniz. Bu işe yeni başlayanların genelde Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusunun cevabını aramaya başlarlar.

Abone sayısı ve izlenme satın almak isteyenler için farklı seçenekler sunulduğunu görürler. Bu seçeneklerden biri yerli abone ve yerli izlenme seçeneğidir. Bir diğeri ise yabancı abone ve yabancı izlenme seçeneğidir. Her iki seçeneği de değerlendirerek yerli ve yabancı kişilerden oluşan kitleye hitap eden bir kanal olabilirsiniz. Aslında bu seçeneklerin olması bize Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu?  sorusunun cevabını vermekte olduğunu görürüz.

Kısa zaman içeriğinde Youtube içerik üreticileri arasında popülerliğinizi arttırmak için izlenme oranınızı arttırmanız gerekmektedir. Youtube kanalınızı trendler başlığı altında görebilmemiz için en önemli unsur izlenme sayınızdır. İzlenme sayınızı arttırmanızı kolaylaştıracak en hızlı yöntem izlenme satın almaktır. İzlenme satın alırken abone sayınız ile arasında büyük farklar olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde aboneleriniz izlenme satın aldığınız düşüncesine kapılırlar. Sonuç olarak abone satın almak ve izlenme satın almak farklı iki işlemdir. Yani Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusunun cevabını yanıtlayabiliriz. Abone satın aldığınız takdirde satın aldığınız aboneler izlenmenizi arttırmayacaktır. İzlenmenizi arttırmak istiyorsanız ayrıca izlenme satın almanız gerekecektir.

Youtube Abone Satın Al

YouTube abone satın almak için öncelikle YouTube Abone Satın Al sayfasında olduğunuzdan emin olmalısınız. Takipavm.com adresi üzerinden alınan YouTube abone kesinlikle abone sayınızda düşüş yaşatmamaktadır. Aldığınız abonelerin büyük avantajı videolarınıza izlenme - beğenme gelmesidir.
YouTube hesaplarınıza asla bot abone gönderilmemektedir. Takipavm ekibi olarak müşterilerimize kaliteli ve ucuz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz ve bu yüzden YouTube abone paketlerinde %50 indirim yapmış bulunmaktayız.
YouTube abone alacak kullanıcıların hesaplarının etkileşim artışı, izlenme artışını sağlamak için YouTube paketletimiz %100 Organik türk abonelerden oluşmaktadır. En ucuz YouTube abone hizmeti takipavm.com 'da...

Nasıl YouTube Abone Alınır ?

YouTube Abone almakta ilk kez bu işe kalkışan müşterilerimizin kesinlikle okumasını tavsiye ederiz. Takipavm.com adresinden YouTube Abone satın al bölümüne geldikten hemen sonra size uygun paket seçimini yapmalısınız. Ardından YouTube abone gönderilecek hesap URL kısmını doldurmalısınız. (Abone gönderilecek hesabın linki) Linki girdikten hemen sonra sizinle iletişim halinde kalabilmemiz ve siparişinizi incelememiz için bize gerekli iletişim bilgilerini vermek için iletişim bilgilerinizi gerekli alanlara doldurunuz.
İletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra ödemenizi nasıl yapacağınızı seçiniz.
- Kredi Kartı / Banka Kartı ile ödeme.
- Havale / Eft ile ödeme.
Bu bölümü seçtikten sonra ödemenizi yapıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra size bir sipariş numarası verilir. Bu sipariş numarası verdiğiniz siparişin durumu hakkında bilgi almanız için gerekmektedir. Sipariş numaranızla ana menüden sipariş sorgulama yapabilirsiniz. Siparişler genelde 1-2 Saat içinde başlayıp bitmektedir. Fakat bazen 30 dakikada bile tamamlanabilir. Bu durum sipariş yoğunluğuna göre değişmektedir ve buna bağlı olarak bazen süreler uzamaktadır.
Şimdiden anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz..

YouTube Abone Satın Almanın Faydaları ;

1- YouTube videolarında izlenme artışı.
2- Para kazanmanın aktif hale getirilmesi.
3- YouTube kanalınızın öne çıkması.
4- Hesap doğrulama da kolaylık.
5- Reklam alabilme.

YouTube abone satın alacak kullanıcıların bilmesi gereken temel hususlardan birisi YouTube kanal abone sayısının gizli olmamasıdır. Gizli abone sayısı yapan kullanıcıların siparişleri askıya alınır ve sipariş gönderilemez.

YouTube Türk Abone

YouTube Türk Abone satan tek website olan takipavm.com verdiği bu hizmetle gurur duymaktadır ve müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına 7/24 çalışmaktadır. YouTube Abone Satın Al özelliğimiz ile neredeyse Türkiye'nin tüm kanallarına abone satmaktayız.
Türk Abonenin Yabancı Aboneden Farkı;
Türk youtube kanalına alınan yabancı YouTube aboneleri hesaplarda yükseliş yerine düşüş yaşatmaktadır. Bu yüzden organik, Türk abone hesaplarınızda yabancı aboneye göre çok daha fazla etkileşim almanıza yardımcı olmaktadır.
Birbirinden ucuz ve kaliteli YouTube abone paketlerimizi inceleyerek size uygun paket seçimini yapınız ve hemen satın al butonuna tıklayınız..
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Youtube Abone Paketlerimiz

100 Youtube Abone
200 Youtube Abone

500 Youtube Abone Satın Al
1000 Youtube Abone Satın Al

10000 Youtube Abone Paketi
50000 Youtube Abone Paketi