Tiktok Canlı Yayın Anahtarı Nedir, Nasıl Alınır?

Bu makalemizde; tiktok yayın anahtarı başvurusu, tiktok canli yayın anahtarı nedir gibi konuları anlatacağız. Tiktok canlı yayın anahtarı alma adımlarını okuyarak, tiktok yayın anahtarı nasıl alınır? Öğrenerek kullanabileceksiniz.

Tiktok Canlı Yayın Anahtarı Nedir?

Tiktok canlı yayın anahtarı, kullanıcıların kameraları dışında ekran yansıtmalarını sağlamaktadır. Yayın anahtarı ortalama 10 karakterden oluşan sayısal ve sözel rakamlardan oluşur. Bu anahtarın nasıl alındığını ve ne işe yaradığını detaylı olarak anlatacağız.

Tiktok yayın anahtarı sayesinde, oyun ekranınızı yansıtmanız mümkün olacaktır. Bu sayede, takipçilerinize daha net ve çözünürlüğü yüksek canlı yayın imkanı sunmuş olacaksınız.

Tiktok Canlı Yayın Anahtarı

Tiktok Canlı Yayın Anahtarı Nasıl Alınır?

Tiktok canlı yayın anahtarı, yüzlerce kullanıcıya otomatik olarak gönderilir. Tiktok uygulaması size rapor olarak bir form gönderir. Bu form içerisinde ‘’oyun üreticisi olmak ister misiniz’’ şeklinde bir başlık mevcut. Bu form geldiyse kolaylıkla canlı yayın anahtarınız size ulaşacaktır. Bu şekilde bir form gelmediyse veya geldiğini görmediyseniz, tiktok raporlar kısmından kontrol edebilirsiniz.

Bu form içerisinde sizden kişisel bilgiler istenecek. Youtube kanalınız, telefon numaranız ve gerçek kimliğiniz gibi. Bu formu eksiksiz olarak doldurursanız, tiktok size canlı yayın anahtarı gönderecektir.

Diğer bir işlem ise tiktok yetkililerinden sizin iletişim adreslerinize ulaşması.

Tiktok canlı yayın anahtarı başvurusu, tiktok destek tarafından yapılabilir!

Tiktok Canlı Yayın Anahtarı Nasıl Kullanılır?

Adım adım tiktok canlı yayın anahtarı kullanma maddeleri;

  1. Bilgisayardan tiktok uygulamasına girin.
  2. Tiktok anasayfa kısmına tıklayın.
  3. Açılan ekranın sol üst kısmına gidin.
  4. Tiktok live olun butonuna tıklayın.
  5. Canlı yayın anahtarınızı yapıştırın.

Önerilen İçerikler:

Takipçi Satın Al Sipariş Ver! İletişim