Tiktok Videoları Nasıl Galeriye Kaydedilir?

Tiktok Videoları Nasıl Galeriye Kaydedilir?

Tiktok videoları nasıl galeriye kaydedilir? Sorusu pek çok Tik Tok kullanıcısı tarafından son derece merak edilen bir konuya işaret etmektedir. Uygulama üzerinden pek çok farklı editle paylaşılabilecek, arkadaşlarla beraber çekilebilecek video çeşitleri bulunmaktadır. Bunların bir anı olarak profilde de kalmasını istemek ya da profilden kaldırmak isteyip yine de videoyu kaybetmemek istemek durumunda Tik Tok videolarını kaydetme ihtiyacı duyulabilmektedir. Bu videoların telefona ve dolayısıyla galeriye kaydedilmesi son derece basittir. Böylece herkesin rahatlıkla istediği videoyu kendi galerisinde bulundurabilmesi olanaklı hale gelmektedir. Kişilerin kendi videolarını bu sayede başka platformlarda da paylaşabilmesi söz konusu olmaktadır.

İster Android isterse de Apple telefonlarda rahatlıkla Tiktokta çekilen video galeriye nasıl kaydedilir? Sorusuna cevap bulmak mümkündür. Kullanıcıların dilediğince kendini yansıtabilmelerini olanaklı hale getirecek video paylaşımları sağlayan bu platformda birçok farklı içerik üretmek mümkündür. Kimisi bu profillerini kendilerini eğlendirebilmek için kullanırken kimisi de sevdikleriyle ortak alan yaratabilmek, paylaşım yapmak amacıyla tercih etmektedir. Bununla beraber daha idealist bir şekilde yaklaşarak fenomen olmak isteyen, bu mecra üzerinden belli bir ün ve kazanç elde etmek isteyenler de bulunmaktadır.

 Hangi amaçla kullanılıyor olursa olsun ve paylaşımlar ne yönde olursa olsun videolar rahatlıkla telefona indirilebilmekte ve böylece diğer mecralarda da paylaşılabilmektedir. Tiktok ‘ta video galeriye nasıl kaydedilir? Sorusuna dair tüm bilgileri yazımızın devamında sizlere anlatıyor olacağız.

Tiktok video fikirleri ve tiktok video nasıl çekilir yazılarımızı incelemeyi unutmayın :)

Tiktok Videoları Telefona Nasıl İndirilir?

Tiktok videoları telefona nasıl indirilir? Konusunda bu videonun kişinin kendi paylaştığı video mu yoksa başkasının paylaştığı video mu olduğu konusunda değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda cihazın iOS ya da Anroid olmasına göre de değişiklik gösterdiğini söylemek mümkündür. Bu noktada öncelikle hangi videonun kaydedilmek istendiğine karar verilmesi gerekmektedir. Buna uygun biçimde uygun adımları takip ederek rahatlıkla video indirimi gerçekleştirilebilir.

Başka kullanıcıların Videolarını Galeriye Kaydetme:

Tiktokta çekilen video galeriye nasıl kaydedilir? Denildiğinde öncelikle başkasının çekmiş olduğu videoları kaydetme akla gelmektedir. Tiktok üzerinde birbirinden etkileyici ve eğlenceli pek çok farklı video bulunmaktadır. Bu videolar kaydedilip başka platformlarda paylaşılmak istenebilir ya da sadece telefonda tutulması talep edilebilir. Videoların kaydedilebilmesi ise cihazın android ya da iOS olmasına göre değişmektedir:

  • Android Cihazlarda Başka Kullanıcının Tiktok Videolarını Kaydetme: İlk olarak indirilmek istenen videonun bağlantısı gerekmektedir. Bu noktada uygulama açılır ve istenilen videonun bağlantısının kopyalanması işlemi gerçekleştirilir. Bunun için uygulamada sağ kısımda dikey şekilde bulunan simgelerin en altında bulunan paylaş seçeneğine tıklanılması gerekmektedir. Bundan sonra açılan seçenekte bağlantıyı kopyala yazısına tıklanılır. Bundan sonra “downloader for tiktok” uygulamasına gidilir ve kopyalanan link yapıştırılıp aratılır. “Download video” yazısına tıklanılmasıyla birlikte video galeriye indirilmiş olmaktadır.
  • iOS Cihazlarda Başka Kullanıcının Tiktok Videolarını Kaydetme: Uygulamaya girilir, istenilen video bulunur ve dikey seçeneklerden paylaş simgesine dokunulur. Burada e-posta seçeneğine tıklanılır. Fotoğraflara erişme iznine tamam denir. Bu işlemin ardından video galeriye inmiş olmaktadır. E posta ekranı açıldığında sol üst bölgeden önce vazgeç sonra taslağı sil yazılarına tıklanılır.

Tiktok hesabına, takipçi veya beğeni satın almak ister misiniz? Tiktok takipçi satın al veya tiktok beğeni satın al sayfalarını hemen inceleyebilirsin.

Paylaşılan Videonun Galeriye Kaydedilmesi:

Kişinin kendi paylaştığı videoları galeriye kaydedebilmesi için uygulamada sağ alt kısımda yer alan profil işaretine tıklaması ve profili açması gerekmektedir. Profilin açılmasının ardından çekilmiş olan video veya videolar arasından istenilen videonun açılması gerekmektedir. Videonun açılmasıyla birlikte burada dikey biçimde konumlandırılmış simgeler görülmektedir. Simgeler arasından “…” şeklinde olan seçenek üzerine tıklanılır. Bunun ardından bir pencere açılmaktadır. Pencerenin sol alt kısmında yer alan indir yazısına ya da işaretine dokunulur. Bu işlemin ardından video galeriye inmiş olmaktadır. Böylece tiktokta çekilen video galeriye nasıl kaydedilir? Sorusu yanıtlanmış olmaktadır.

Tiktok video birleştirme aracı ile tüm videolarınızı birleştirebilirsiniz.

Tiktok Video İndirince Bildirim Gider mi?

Tiktok video indirince bildirim gider mi? Sorusu başka bir kişinin Tiktok videosunu indirmek istendiğinde en çok merak edilen konulardan biridir. Pek çok kişi beğenip indirmek istediği videonun indirildiğinin video sahibinin bilmesini istememektedir. Video sahibinin bu indirmeyi bilmesinin ardından belli sorular yöneltmesi sorunlarıyla karşı karşıya kalınabilir. Özellikle yakın çevreden kişiler söz konusu olduğunda daha ciddi bir problem haline gelebilmektedir.

Video indirmek isteyen kişilerin en çok aklına takılan sorunlardan olan Tiktok video indirince bildirim gider mi? Sorusuna oldukça açık bir şekilde “Hayır” yanıtının verilmesi mümkündür. Tiktok videoların indirilmesine dair herhangi bir bilgiyi karşı tarafta paylaşmaya dair bir özelliğe sahip değildir. Dolayısıyla herhangi bir kaygı duymadan istenilen videolar rahatlıkla indirilebilir. Video sahipleri bu özelliğin bilincinde olarak paylaşım yapmalıdırlar. TikTok üzerinden paylaşılan videolar herkese açık olma özelliğini taşır ve böylece pek çok kişi için erişilebilir hatta telefona indirilebilir durumdadır. Dolayısıyla Tiktokta video kaydedince bildirim gider mi? Konusunda herhangi bir kafa karışıklığı yaşamaya gerek yoktur.

Tiktok logosuz video indir seçeneğini kullanarak, hemen ücretsiz indirme işlemi yapabilirsiniz.

Tik Tok Taslakları Telefona Kaydetme

Tik Tok taslakları telefona kaydetme, videoları kaydetmek isteyen fakat paylaşım yapmak istemeyen kişiler tarafından özellikle tercih edilen bir konuya işaret etmektedir. Tik Tok uygulaması kişilerin rahatlıkla paylaşım yapabilecekleri, eğlenebilecekleri pek çok farklı içeriği bulunduran özel bir alandır. Bu noktada diğer uygulamalardan ayrılan belli özellikler de söz konusudur. Düet gibi seçeneklerin farklı pek çok sosyal medya platformunda yer almaması ya da kısa video içeriklerinin diğer platformlarda böyle etkili hale gelememesi nedeniyle Tik Tok’un ayrı bir yeri olduğunu söylemek mümkündür.

Tik Tok video paylaşımlarında zaman zaman kişilerin paylaşmadan önce başka işler halletmesi gerekebilir veya düzenleme işleminin daha sonra tamamlanması istenebilir. Bu noktada uygulamada taslak özelliği söz konusu olmaktadır. Taslaklar ile taslaklar bölümüne kayıt gerçekleştirilebilmekle birlikte telefona da kaydedilebilmektedir.

Tiktok video editleme aracına giriş için, Tiktok Video Editleme Programları sayfasına gidebilirsiniz.

Tiktok taslakları telefona kaydetme konusunda ayrı bir işlem gerçekleştirmeye gerek olmamaktadır. Taslaklar doğrudan cihazlardaki TikTok klasörüne kaydolmaktadır. Bu konuda herhangi bir sorun yaşanması halinde ekran kaydetme işlemine başvurulabilir. Taslak şeklinde video oluşturabilmek için ise öncelikle video çekmek için gereken “+” seçeneğine tıklanır. Kayıt tamamlandığında “taslaklar” yazısına tıklanılır. Bu sayede taslaklara kaydedilmiş olmaktadır.

Anasayfa Sipariş Ver! İletişim