İnstagram Biyografiye Nasıl 2 Link (URL) Eklenir?

İnstagram Biyografiye Nasıl 2 Link (URL) Eklenir?

İnstagram biyografiye nasıl 2 tane link eklenir sorusu İnstagram kullanıcılarını ilgilendiren bir durumdur ve pek çok kullanıcı tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. İnsanlar gerek iletişim gerekse de iş yapabilmek adına sosyal medyalardan fazlasıyla yararlanmaktadır. Twitter, Facebook ve İnstagram en yaygın sosyal medyalardır ve iş yapabilmek için en çok tercih edilen sosyal medya platformu ise İnstagramdır.

Günümüzde 1 milyarı aşkın kullanıcıya sahip olan İnstagram, kullanıcıları için pek çok özellik sunmaktadır. Sürekli olarak güncellenen versiyonları bulunmaktadır ve her bir güncelleme yeni bir özellik getirmektedir. İnstagram kullanan bireyler mevcut hesaplarını güncelleyerek bu yeniliklerden yararlanabilmektedir. Özellikle ürün tanıtımında bulunan ve sosyal medyayı iş yapabilmek için kullanan bireyler İnstagram biyografiye nasıl 2 tane link ekleneceğini araştırmaktadır.

Kendi hesaplarından ürün paylaşımı yapan veya satış gerçekleştiren kullanıcılar için link paylaşma veya diğer adı ile URL, oldukça önemli bir konudur ve bazı zamanlarda sorunlar yaşanabilmektedir. Kullanıcıların yaşadığı en büyük sorun ise sadece bir link ekleyebilmeleri ve her yeni gönderi veya ürün için bu linki değiştirmeleridir. Bu sorun neticesinde İnstagram biyografiye nasıl iki link eklenir sorusu akıllara gelmektedir.

Linktree adı verilen sistem sayesinde kullanıcılar yaşadığı bu soruna son verebilmektedir. Bu sistem tek bir link üzerinden pek çok URL paylaşmayı sağlamaktadır. Takipçiler bu linke tıklayarak pek çok sayfaya ve ürüne erişebilmektedir. Linktree ücretsiz bir servis olmakla birlikte kullanıcıların işlerini de oldukça kolaylaştırmaktadır. Ücretsiz olan bu hizmet sayesinde biyografide pek çok link aynı anda paylaşılabildiği gibi sistemin sunduğu arka planlardan da yararlanılabilmektedir.

Hemen hemen her sistemde veya hizmette olduğu gibi Linktree’de de ücretli versiyon bulunmaktadır. Aylık 6 dolar ödeyerek bu sistemin ücretli kısmından yararlanabilirsiniz. Ücretli kısımda sistemin logosunu kaldırma, paylaşılan linklere görsel ekleme gibi pek çok farklı ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

İnstagram Profile Youtube Link Ekleme

İnstagram profile Youtube link ekleme konusu hem İnstagram hem Youtube kullanıcılarını ilgilendiren bir durumdur. Her iki platform da hemen hemen herkes tarafından kullanılmakta ve oldukça sevilmektedir. Youtube platformu üzerinden video paylaşan ve bu sayede gelir elde etmeyi amaçlayan bireyler seslerini daha geniş kitlelere duyurma amacıyla link paylaşma yöntemlerini araştırmaktadır.

Youtube üzerinden kanal sahibi olan pek çok birey aynı zamanda İnstagram üzerinden de bir hesaba sahiptir ve her iki platform üzerinden de takipçilerine hitap edecek paylaşımlarda bulunmaktadır. Youtube kanalı üzerinden yeni video paylaşımında bulunan hesap sahipleri videolarının izlenmelerini artırmak ve abone sayılarını yükseltebilmek için videonun linkini İnstagram profillerinde paylaşmayı tercih etmektedir. Bu işlemi yapabilmek için hesap sahiplerinin izlemesi gereken adımlar aşağıda sırasıyla verilmiştir.

  • Öncelikle eklemek istediğiniz linki seçmek için Youtube üzerinden video seçimi yapmalısınız ve eklemek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalamalısınız.
  • Daha sonra İnstagram uygulamasını açmalısınız.
  • İnstagram hesabınızda kendi profilinizi açmanız gerekmektedir.
  • Burada yer alan profili düzenle seçeneğine tıklayınız.
  • Aşağıda yer alan internet sitesi bölümüne paylaşmak istediğiniz linki kopyalayın ve kaydedip çıkın.

Yapmanız gereken bu adımları izlediğiniz zaman paylaşmak istediğiniz Youtube linkini kendi İnstagram hesabınızda takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

İnstagram Profiline Twitter Linki Ekleme

İnstagram profiline twitter linki ekleme konusu çoğunlukla Twitter kullanıcıları tarafından merak edilmektedir. Hem Twitter hem de İnstagram kullanan bireyler her iki platformda yer alan takipçilerine diğer sosyal medya adreslerini paylaşmayı tercih etmektedir. Bu tercih sayesinde geniş takipçi kitlesine sahip olmayı amaçlamaktadırlar. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden gelir elde eden bireyler de bu tarz soruları geniş kitlelere seslerini duyurmak için araştırmaktadır.

Twitter kullanıcıları, İnstagram hesaplarına Twitter adreslerini eklemek istediklerinde bunu nasıl yapacakları hakkında araştırmalar yapmaktadır. Bu konu hakkında pek çok internet sitesinde detaylı bilgiler ve uygulanması gereken adımlar verilmektedir. Gerekli tüm adımları bu sitelerden elde ederek Twitter linkini İnstagram profilinizde takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan adımlar Twitter linkini İnstagram profiline nasıl ekleyebileceğiniz ile alakalıdır ve detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

  • Twitter hesabınızda kendi profilinize girerek yukarıda yer alan bağlantı linkini kopyalayın.
  • Daha sonra İnstagram hesabınıza geçiş yapın ve profil sayfanızı açın.
  • Profili düzenle seçeneğini tıklayın ve burada yer alan internet sitesi bölümüne kopyaladığınız linki yapıştırın.
  • Bu adımdan sonra işleminizi kaydetmek için bitti seçeneğine tıklayın ve çıkış yapın.

İnstagram Profile Hesap ve Etiket Ekleme

İnstagram profile hesap ve etiket ekleme, İnstagram kullanıcılarının yararlanabileceği yeni özellikler arasında yer almaktadır. İnstagram, diğer sosyal medya platformları arasında en çok tercih edilen ve en çok yenilenen uygulamadır. Sürekli olarak yaptığı güncellemeler sayesinde İnstagram kullanıcıları yeni özellikler ile tanışmaktadır. Bu eklenen yeni özelliklerden bir tanesi de profile hesap ve etiket ekleyebilmedir.

Dünya üzerinde oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan İnstagram, gün geçtikçe gerek sistemi gerek ara yüzü gerekse de özellikleri hakkında pek çok yenilik ortaya çıkarmaktadır. Son dönemlerde oldukça rağbet gören hesap ve etiket ekleme özelliği ise İnstagram’ın yaptığı son güncellemelerden kaynaklanmaktadır. Yapılan bu güncelleme sayesinde kullanıma açık hale gelen bu özellik şimdiden pek çok kullanıcı tarafından uygulanmaya başlamıştır.

İnstagram kullanıcıları, biyografi adı verilen bölüme kendilerini tanıtan bilgileri eklemektedir. Bunun yanı sıra ilgi alanları veya çalıştıkları kurum hakkında da bilgi vermek isteyen kullanıcılar, yeni güncelleme ile gelen profile hesap ve etiket ekleme özelliğinden yararlanabilmektedir. Biyografilerine hesap eklemek isteyen kullanıcılar, ekleyecekleri hesabın isminin başına “@” getirerek ekleme işlemini başarıyla gerçekleştirebilir. Hesap ekleme yerine etiket eklemek isteyen kullanıcılar ise aynı işlemi “#” kullanarak tamamlayabilmektedir.

İlgili Yazılar:

Tiktok Para Hesaplama

Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok Keşfet Etiketleri

Tiktok Jeton Hilesi

İnstagram Anket Hilesi

Tiktok Jeton Fiyatları

Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır?

Pov Ne Demek?

Tiktok Canlı Yayın Açma

Tiktok Keşfet Saatleri

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Sipariş Ver! İletişim