Tiktok Hediye Fiyatları - Tiktok Hediyeleri Kaç TL?

Tiktok Hediye Fiyatları - Tiktok Hediyeleri Kaç TL?

Tiktok hediye fiyatları ne kadar? Diyerek bu hediyelerin kaç tl'ye denk olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazımız ile tiktok hediye fiyatları kaç tl? öğreneceksiniz. Tiktok kazanç hesaplama sistemini kullanmadan, manuel olarak gelen hediyeleri toplayarak tiktok hediyelerinden ne kadar para kazandığınızı hesaplayabileceksiniz.

Tiktok gül fiyatı, asa fiyatı veya spor araba fiyatını mı merak ediyorsunuz? Veya tiktok yat ne kadar? Tiktok gül fiyatı kaç tl? Gibi aramalar yaparak bu hediyelerin kaç tl ettiğine ulaşmaya mı çalışıyorsunuz? Sizin için tüm hediyelerin ve jetonların kaç tl ettiğini sırayla açıklayalım.

Tiktok hediye fiyatları için tıklayın; Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok'ta takipçi sayınızı arttırmak için tıklayın; Tiktok Takipçi Satın Al

Tiktok Gül Fiyatı Kaç TL?

Gül hediyeyi gönderen kişiye 25 kuruşa gelirken, hediyeyi alan kişiye 10 kuruş gitmektedir. Tüm hediyelerde tiktok aynı şekilde kesintiler yapmaktadır.

 • Tiktok Gül Fiyatı: 25 Krş

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta asa fiyatı, gönderen kişiye 17 TL’ye gelir. Hediye’yi alan kişiye ise tiktok 7 TL ödemektedir. Çok büyük bir kesinti öyle değil mi?

 • Tiktok Asa Hediyesi Fiyatı: 17 TL

Tiktok Öpücük Kaç TL?

Tiktok asa fiyatı ile aynı diyebiliriz. Tiktok’ta öpücük 17 TL’dir ve hediyeyi alan kişiye 7 TL ödenmektedir.

 • Tiktok Öpücük Hediyesi Fiyatı: 17 TL

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL?

 Tiktok’ta para yağmurunu bir başkasına göndermek isteyen kişi 105 TL ödemektedir. Hediyeyi alan şanslı kişi ise 65 TL ödeme almaktadır.

 • Tiktok Para Yağmuru Hediyesi Fiyatı: 105 TL

Tiktok’ta Yat Ne Kadar, Yat Kaç TL?

Tiktok’ta yat ne kadar? Sorusu en çok talep edilen bağış seçeneklerinden birisi olması açısından, pek çok Tik Tok kullanıcısının en çok merak ettiği konulardan birine işaret etmektedir. Canlı yayınlarda bu bağışların ortaya çıkması ve yaygınlaşmasıyla birlikte yayın yapan kişilerin ciddi paralar kazanması söz konusu olmuştur. Bu açıdan sevdikleri kişilere destek olmak isteyen pek çok kişi de hediyelerle jest yapma ihtiyacı duymaktadır. Bunlar içerisinden yat hediyesi önemli bir hediyedir ve avantajlı bir seçenektir.

Tiktok’ta yat hediyesi yapabilmek için klasik olarak hediye etme için gerekli olan adımların takip edilmesi gerekmektedir:

 • Öncelikle bağış yapılmak istenen kişinin canlı yayınına katılması gerekmektedir. Bunun ardından yayıncıyı takip et butonuna tıklanılır.
 • Alt bölümde yer alan hediye işaretine tıklanılır. Bu işarete tıklanılmasıyla birlikte tüm hediyelerin görüldüğü bir alan açılmaktadır. Tüm hediyeler içerisinden yat emojisi seçilir. Eğer hesapta bu hediyeyi göndermeye yetecek kadar jeton bulunuyorsa yayıncıya yat hediyesi direkt olarak gider ve kişinin gönderdiği görünür.

Tiktok’ta yat ne kadar? Sorusuna gelindiğinde ise öncelikle bu hediyenin 7499 jetona denk düştüğünü ifade etmek gerekmektedir. Oldukça yüksek bir jeton sayısı gerektirmekle birlikte hem yayıncıya fazla para gitmekte hem de bu hediyeyi ödeyecek olan kişinin önemli bir miktarda para ödemesi gerekli olmaktadır. Bu noktada emojiyi satın alacak olan kişi yaklaşık olarak 850 TL ödemektedir. Yayıncı ise bu hediyeden 350 TL gibi bir kazanç elde etmektedir. Bu nedenle Tiktok’ta yat hediyesi yayıncıların en çok talep ettiklerinden biridir.

Tiktok’ta yatı gönderen kişiye yat hediyesinin fiyatı 850 TL’dir. Tiktok’ta yat hediyesini alan şanslı kişi ise tiktoktan 350 TL ödeme almaktadır.

 • Tiktok Yat Hediyesi Fiyatı: 850 TL

Tiktok Spor Araba Fiyatı, Tiktok Spor Araba Kaç TL?

Tiktok’ta spor araba fiyatı, arabayı gönderen kişiye 3200 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan spor arabadan 1300 TL kazanmaktadır.

 • Tiktok Spor Araba Hediyesi Fiyatı: 3200 TL

Tiktok Gözlük Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta gözlük fiyatı, gözlüğü gönderen kişiye 23 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan gözlükten 10 TL kazanmaktadır.

 • Tiktok Gözlük Fiyatı: 23 TL

Tiktok'ta Ayıcık Ne Kadar?

Tiktok’ta ayıcık ne kadar? Sorusu özellikle merak edilmektedir. Bunun en önemli nedeni canlı yayınlarda en çok paylaşılan hediyelerden birinin ayıcık olmasıdır. Ayıcık gönderilmesinin yayıncılara ne kadar kazandığı ve gönderen kişinin hesabından ne kadar götürdüğü konusunda bilgi sahibi olmak istenmektedir.

Tiktok ayıcık hediyesi gönderebilmek için ilk olarak tiktok cüzdan hesabında 100 jeton olması gerekmektedir. Bunun ardından aşağıdaki adımların takip edilmesiyle birlikte yayıncıya ayıcık gönderebilmek olanaklı olmaktadır:

 • İlk olarak ayıcık hediye edilmek istenen yayıncının canlı yayınına girilir. Canlı yayına girilmesinin ardından alt bölgede bulunan hediye işaretine dokunulur.
 • Hediye kısmına tıklanılmasının ardından bütün hediyeler bölümünün açılması söz konusu olmaktadır.
 • Hediyeler içerisinden ayıcık emojisine tıklanılır ve gönderilir. Hediye et seçeneğien tıklanılmasıyla birlikte Ayıcık yayıncıya gider ve ekranın orta kısmında kocaman bir şekilde ortaya çıkmış olacaktır.

Tiktok’ta ayıcık ne kadar? Sorusuna gelindiğinde ise orta fiyatlı bir hediye olduğunu belirtmek gerekir. Bu açıdan en çok görülen hediyelerden biridir. Kullanıcı hesabından 100 jeton çekilmektedir. Dolayısıyla bu emojiyi satın alan kişi yaklaşık 12 TL’lik bir ödeme yapmalıdır. Bu emoji hediyesini alan kişi ise 5 TL kadar jeton elde etmektedir.

Tiktok’ta ayıcık fiyatı, ayıyı gönderen kişiye 12 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan ayıcıktan 5 TL kazanmaktadır.

 • Tiktok Ayıcık Fiyatı: 12 TL

Tiktok'ta Unicorn Kaç TL?

Tiktok unicorn ne kadar? denildiğinde canlı yayınlarda en fazla beklenen hediye seçeneklerinden biri anlaşılmaktadır. Yayıncıların talep ettiği, seven kişilerin ise en çok hediye etmek istediği hediye çeşitlerinden biri olan unicorn satın alan kişiler için yüksek bir ödemeyi gerektirmektedir. Bununla beraber önemli bir kısmı Tiktok tarafından alınsa da yayıncıya önemli bir ödemenin gitmesi söz konusu olmaktadır.

Canlı yayınları takip eden ve uygulamayı aktif kullananlar tarafından çokça merak edilen sorulardan biri olan Tiktok unicorn ne kadar? Sorusu konusunda bu hediyenin 5000 jeton ile alındığını söylemek mümkündür. Bu açıdan 480 TL civarında bir ödeme yapmak gerekmektedir. Hediye edilen kişiye ise yaklaşık 200 TL sağlanmış olmaktadır.

Tiktok’ta unicorn fiyatı, unicorn gönderen kişiye 480 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan unicorn'dan 200 TL kazanmaktadır.

 • Tiktok Unicorn Fiyatı: 480 TL

Tiktok'ta Görlemli Şato Ne Kadar?

Tiktok’ta görkemli şato fiyatı, görkemli şato gönderen kişiye 1900 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan görkemli şato'dan 900TL kazanmaktadır.

Tiktok Görlemli Şato Fiyatı: 1900 TL

 • Tiktok Hediye Fiyatları
 • Tiktok Hediyeleri
 • Tiktok Hediyeleri Kaç Para
 • Tiktok Hediye Gelirleri
 • Tiktok Hediye Fiyatları 2020 Ve 2021
 • Tiktok Hediye Puanı Kaç Tl
 • Tiktok Araba Hediyesi Ne Kadar
 • Tiktok Hediye Değerleri
 • Tiktok Hediye Fiyatları Ayıcık
 • Tiktok'taki Hediye Fiyatlari
 • Tiktok Hediye Hesaplama
 • Tiktok Hangi Hediye Kaç Para
 • Tikto Bağış Fiyatları
 • Tiktok Elmas Ne Kadar
 • Tiktok Emoji Fiyatları
 • Tiktok Canlı Yayın Hediye Fiyatları

Tiktok’ta Hediye Nasıl Satın Alınır?

Tiktok’ta hediye nasıl satın alınır? Sorusu pek çok aktif Tik Tok kullanıcısı tarafından merak edilen temel bir meseleye işaret etmektedir. Tik Tok üzerinden pek çok kişinin canlı yayın açtığı bilinmektedir. Diğer pek çok sosyal medya platformundan ayrı olarak bu uygulamada bağışlar büyük bir önem taşımakta ve sevilen kişilere destek olabilmek olanaklı hale gelmektedir.

Pek çok sosyal medya fenomeni özellikle canlı yayındaki bağışlar sayesinde gelir elde etmektedir. Bu bakımdan sevdikleri kişilere destek olmak isteyen kişiler, kendilerini bu bağışlarla göstermek isteyenler açısından Tiktok’ta hediye nasıl satın alınır? sorusu merak edilmektedir. Bu işlem son derece basit aşamalarla gerçekleştirilmektedir.

Tiktok üzerinden birine hediye atmak isteyen kişilerin öncelikle belli bir yaşta olması ya da ebeveynlerinden bu konuda gerekli izni almış olmaları gerekmektedir. Bunun en önemli nedeni hediyelerin internet üzerinden alınması ve dolayısıyla bir online ödeme yönteminin gerekmesidir. 18 yaşını tamamlamış ya da ebeveynlerinden izin alarak ödeme işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin hangi hediye tercihini yapacaklarını belirlemesi ve buna uygun olarak satın alma işlemini gerçekleştirmesi de önem kazanmaktadır. Her bir hediyenin ayrı bir ücreti söz konusu olduğundan öncesinde doğru belirlemenin yapılması önem kazanmaktadır. Sevilen kişilere destek olmak amacıyla ya da profili gösterebilmek amacını içeren Tiktok’ta nasıl hediye satın alınır? Sorusuna dair tüm bilgileri yazımızın devamında sizlere anlatıyor olacağız.

Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar?

Tiktok hediye fiyatları hediyeden hediyeye göre değişiklik göstermektedir. Tiktok hediyeleri uygulamadaki yayıncılara takipçilerin destek vermesini sağlamaktadır. Tiktok hediye fiyatlarına bağlı olarak yayıncıların kazançları da değişmektedir. Uygulama üzerindeki temel kazanç yönteminin bu bağış sistemi olduğunu söylemek mümkündür. Yüksek fiyatlı hediyeler yayıncıların daha fazla kazanç sağlamasını olanaklı hale getirmektedir.

Tik Tok uygulamasında en çok kullanılan emoji fiyatları ve buradan fenomenlerin kaç para kazandığı konusunda belli bilgiler bulunmaktadır. Buna göre Tiktok üzerinden sağlanan kazançların %60 gibi bir oranına uygulamanın kesinti yaptığı bilinmektedir. Bu bağlamda Tik Tok ile gönderilen hediye ücreti kişilere %60 az olacak şekilde gitmektedir. Uygulamada jeton sistemi olduğundan Tiktok hediye fiyatları hesaplamasını jeton üzerinden yapmak doğru olmaktadır. Tiktok hediyelerinin jeton bilgileri genel olarak şu şekildedir:

 • Tiktok Finger Heart Hediyesi: 5 jeton
 • Tiktok Sunglasses Hediyesi: 199 jeton
 • Tiktok Goodnight Hediyesi: 10 jeton
 • Tiktok Öpücük Hediyesi: 150 jeton
 • Tiktok Kalp Hediyesi: 10 jeton
 • TikTok Hediyesi Hediyesi: 1 jeton
 • Tiktok Spor Araba Hediyesi: 29999 jeton
 • Tiktok Yüzük Hediyesi: 300 jeton
 • Tiktok Konfeti Ne Kadar: 100 jeton
Anasayfa Sipariş Ver! İletişim