İnstagram Takipçi Kasma

Takipavm.com: TakipAvm

İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram takipçi kasma yöntemleri son zamanlarda en çok merak edilen ve aranan başlıklardan biridir. Bizde bu yazımızda sizlere instagram hesaplarınıza nasıl en kolay şekilde takipçi kasacağınızı tüm taktikleri ile anlatacağız. Yazımızda bilinen taktikler dışında bilgiler olacaktır ve bunun dışında takipçi kasmanıza yardımcı olacak minumum beş adet takipçi kasma uygulmalarınada değineceğiz. Yazımızı dikkatli bir şekilde okuyup anlayan ve uygulayan kişilerin hesaplarında hızlı bir yükseliş olacağından hiçbir şekilde endişemiz yok. Hadi gelin başlayalım..

takipçi satın al

İnstagram Takipçi Kasma Taktikleri ;

 1. Organik Takipçi Kasma
 2. Bot Takipçi Kasma
 3. Karşılıklı Takipçi Kasma
 4. Takipçi Kasma Uygulamaları
 5. Takipçi Kasma Progamları
 6. Makale İle Takipçi Kasma
 7. Gruplar İle Takipçi Kasma
 8. GT İle Takipçi Kasma
 9. Yüksek Hesaplar İle Takipçi Kasma
 10. Çekiliş İle Takipçi Kasma
 11. Takipçi Kasma Siteleri : www.takipavm.com

instagram takipçi

1- Organik Takipçi Kasma

 • Organik takipçi kasmanın birden fazla yolu vardır. Bunlardan ilki herkesten çok farklı içerikler üretmektir. (Özgün Olmak) İnstagram hesaplarınızdaki profil fotoğrafı, gönderiler ve hatta hikayeler dahi çok özgün olmalıdır.
 • Herkes gibi paylaşımlar atarak, başkalarının profillerinden gönderi çalıp paylaşarak bir yere kadar büyüyebilirsiniz.
  Peki nasıl özgün olacaksınız ?

Örneğin ; Röportaj Adam son zamanların en iyi instagram hesaplarından biridir ve en iyi şekilde gönderiler üreterek herkesten farklı olma yolunda ilerlemeye  devam etmektedir. Röportaj adamın bu denli büyümesi ve takipçilerinin artmasındaki en önemli faktör farklı bir tarzı olmasıydı. Şimdiye kadar kimsenin yapmadığı veya yaptıysa dahi bu kadar mizah ekleyerek özgün bir video oluşturduğu söylenemez.

Elbette herkesin beğeneceği içerikler üretmek zordur fakat büyük bir kitleye hitap etmesi Röportaj Adamın büyümesinde önemli bir rol oynamıştır. Röportaj Adam gibi sizde kimsenin yapmadığı, üretmediği veya aklına dahi gelmemiş bir içerik düşünüp ve ilk adımları atabilirsiniz. Korkmayın ! Çünkü korkarak hiçbir iş yapılmaz. İnstagram’da 2-3 Adet 500.000 üzeri organik hesap kasan biri olarak size ilk önerim özetle özgün olmanız gerektiğidir.
Mizah yapıyorsanız kendi mizahınızı yapın, video paylaşımı yapacaksanız kimsenin fikrine konmayın ve kendiniz bir içerik üretin.

Özgün bir fikir buldunuz peki ya insanlar sizi nasıl bulacak ?
İlk olarak para karşılığında reklamlar vererek başlayabilirsiniz fakat herkesin parası yok L Biz bu yazımızda reklam verecek parası olmayan ve hesaplarını büyütmek isteyen kullanıcılarımıza yazıyoruz.
İlk olarak min. 4-5 özgün içeriği paylaştığınızı varsayalım ki insanlar sizin profilinize girdiğinde gönderiniz olmazsa takip etmeyeceklerdir.
Gönderileriniz tamam peki sırada ne var?
Şimdi en önemli kısım insanları sayfanıza çekmek. İnstagram takipçi kasma yöntemlerinin başında gelen takip et – takipten çık taktiği ile başlayabilirsiniz. Takip edeceğiniz kullanıcılar aktif olmalılar bu yüzden instagram hagtag kısmını kullanmalısınız.

 • Örnek olarak hastag arama kısmına #bilgiler yazarak aratabilirsiniz. Hastag kısmına girdiniz şimdi ise yeni gönderilere girmeniz gerekmektedir. Yeni gönderilere girme sebebiniz son paylaşılan gönderilere gelen beğenilere tıklayıp gönderiyi beğenenleri takip etmek. Bu sayede en son aktif olan kişilere istek yollayacaksınız ve daha çabuk takipçi kasacaksınız. Bunun dışında instagram belirli bir sınıra kadar takip etme özelliği kullanmanıza olanak sağlamıştır.
 • Bu sınırı aştığınız taktirde instagram size bir engel koyacaktır. Uyarı ve ceza verebilir, instagram hesabınızı dahi kapatabilir. Engel yememek için aktif kişileri takip etmenizi önerdim çünkü takiplerinize geri dönüş alınmadığını gören instagram daha çabuk engel koyacaktır..
 • İnstagram kasma işleminin ilk adımı tamam. Hesaplarınızı hastag ile bu şekilde büyütmeye başlayabilirsiniz. Peki biz bunu nasıl otomatik olarak yapabiliriz gelin birde buna bakalım..
 • Ellerim yoruldu takip etmekten diyen kişiler olur ve bir yerden sonra pes eder. Pes etmenize gerek yok hatta ellerinizi yormanıza dahi gerek yok aslında.. Bu işlemleri sizin için otomatik yapacak uygulamalar ve programlar mevcut. Bu takipçi kasma uygulamaları ve programlarını sizlere detaylı bir şekilde konumuzun 4. Ve 5. başlıklarında anlatacağız.

ınstagram takipçi kasma

2- Bot Takipçi Kasma

Bot takipçi kasma çok fazla tercih edilmez. Bunun sebepleri;

İnstagram hesap erişimini düşürür.
İnstagram gönderilerinin keşfet almasını engeller.
İnstagram gönderilerinize yeterli beğeni gelmez.

Kısacası instagram bot takipçi kasmak bir anlamda saçmalıktır çünkü çöp bir hesap yapmış olursunuz. Hiçbir şekilde işinize yaramaz ve hatta organik takipçilerinize bile gönderileriniz görünmeyebilir. İnstagram paylaştığınız gönderileri anasayfada sizi takip eden ilk %10’a gösterir ve bu kısımdan büyük etkileşim alınınca diğer bir dilime yani %20’lik kısma gösterir.. Bu böyle böyle devam eder. Hesapları bot olan kişilerin organik takipçilerinin dahi gönderilerini görmeme sebebide budur aslında. Bot takipçi kasma taktiğini sizlere vermeyeceğim çünkü tamamen boş bir uğraştır. 100.000 takipçiniz dahi olsa hiçbir işe yaramayacaktır. Konunun devamını okuyan kişilerin hesaplarını en kısa şekilde organik olarak nasıl büyüteceğini anlatacağız.

takipçi kasma

3- Karşılıklı Takipçi Kasma

Karşılıklı takipçi kasma instagram’da en popüler takipçi kasma yollarından biridir. Peki karşılıklı nasıl takipçi kasılır gelin birlikte inceleyelim.
Örnek olarak 10.000 Takipçili bir instagram profiliniz var ve takipçiniz artmıyor. Sizin gibi 10.000 takipçi civarında olan profiller ile iletişime geçmelisiniz. O sizi, siz onu hikaye veya post olarak paylaşacak ve etkiket atacaksınız. Bu şekilde yavaş yavaş büyüyüp bir sonraki aşama olarak örneğin 20.000 takipçili bir hesapla bunu yapacaksınız. Bunu böylece devam ettirip uzun vadede takipçilerinizi ikiye katlayacaksınız. Karşılıklı takipçi kasmada dikkat edilmesi gerekenler; Instagram hesabın için ucuz takipçi paketleri için tıkla.

 • Karşılıklı paylaşım yapılacak hesabın takipçilerinin aktif olması.
 • Karşılıklı paylaşım yapılacak hesabın takipçilerinin sizin gönderilerinize ilgilerinin olması yani ilgili sayfalarla karşılıklı paylaşım atmak.


Örneğin; Bir din’i sayfanız var gidip pop müzik paylaşan bir sayfa ile karşılıklı paylaşım atmanız birşey ifade etmeyecektir.
Öneri; Bir dini sayfanız varsa size yakın paylaşımlar atan kişilerle karşılıklı paylaşım atmaya odaklanın. Bu sayede karşılıklı paylaşım yapacağınız sayfadaki aktif kişiler sizlere de yüksek ihtimalle ilgi göstererek takip edecektir.

takipçi kas

4- Takipçi Kasma Uygulamaları

1- Followers Chief
2- Followers Assistant

4.1- Followers Chief

Followers chief instagram hesaplarınıza sizin yapacağınız tüm işlemleri otomatik olarak yapan bir mobil uygulamadır. Followers Chief uygulamasını play store’den indirdikten sonra instagram hesabınızla giriş yapmalısınız. Elbette şifrenizi vermek istemeyebilirsiniz ve endişe edebilirsiniz. Followers Chief uzun zamandır çoğu kişinin takipçi kasmada en büyük yardımcısı olmuştur. Peki neler yapıyor bu uygulama ?

 • İnstagram otomatik beğeni
 • İnstagram otomatik yorum
 • İnstagram otomatik mesaj
 • İnstagram otomatik takipten çıkma
 • İnstagram otomatik takip
 • Belirlenen hastaglere yorum
 • Belirlenen hastaglere beğeni
 • Belirlenen hastaglerdeki kişileri takip etme
 • Belirlenen hastaglerde paylaşım yapanlara DM

Bu gibi birçok özelliği içinde barındıran Followers Chief play store’de en çok indirilen takipçi kasma uygulaması olmuştur. Sizde ellerinizi dahi oynatmadan bu özellikleri kullanarak çok kolay bir şekilde takipçi kasmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında instagram’da satış yapan kişilerin (Örneğin Butik İşletmesi) bu uygulama ile satışlarınıda arttırması çok kolay. Nasıl mı? Hastag bölümüne satış yapacağınız kitleyle ilgili bir başlık girebilirsiniz ve bu sayede yaptığınız beğeniler, yorumlar, takipler sizin profilinizi kişilerin ziyaret etmesini sağlar. Ürünlerinizi inceleyen müşteri sayısı Followers Chief sayesinde artar ve daha fazla kazanç elde edersiniz.
Followers Chief Apk : İndir
Followers Chief Hileli Ücretsiz Apk : İndir

4.2- Followers Assistant

Followers Assistant, Followers Chief uygulamasına göre biraz daha karmaşık fakat yine birçok özelliği içinde barındıran bir uygulamadır. İnstagram hesaplarını büyütme konusunda yardım almak isteyen kişilerin yine başlıca tercih ettiği ikinci uygulamadır. Followers Chief’e göre karmaşık ve biraz ağır işlemektedir. Followers Assistant özellikleri ;

1- İnstagram oto beğeni
2- İnstagram oto yorum
3- İnstagram oto mesaj
4- İnstagram oto takipten çıkma
5- İnstagram oto takip

Gördüğünüz gibi Followers chief uygulaması yanında biraz geride kalmıştır çünkü belirli hastaglara ulaşmaz. Benim sizlere önerim yardımcı uygulama olarak Followers chief kullanmanızdır. Followers Chief  ve Followers Assistant uygulamalarını kolay bir şekilde anlamak için youtube’de bu uygulama isimlerini aratabilir ve nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

instagram

5- Takipçi Kasma Progamları

1- İnstafly (Socifly)
2- Robotig

5.1- İNSTAFLY (Socifly)

İnstafly bir diğer adıyla socifly 75 farklı özellik ile instagram hesaplarınızı tam otomatik olarak kullanmanıza olanak sağlar. Evet yanlış duymadınız tam 75 farklı özellik.. Birbirinden güzel özellikleri, süre ayarlama ile engel yemekten azda olsa kurtulma ve dilediğiniz an açıp kapatma seçenekleri ile en popüler takipçi kasma, instagram hesabı oto kontrol uygulamasıdır.

Diğer uygulamalardan farklı olarak dilediğiniz kişinin profilini takip edenleri ve hatta dilediğiniz kişinin gönderilerini beğenenleri bile takip edebilir. Bu sayede en aktif ve hızlı şekilde takipçi kasmanıza yardımcı olur.

İnstafly Özellikleri;

 • Güvenli, gelişmiş bir şekilde 10'dan fazla araç ile takip etme işlemleri (Follow)
 • Sizi Engelleyen Hesapların İçeriklerine Dahi Casus Hesap Özelliği Sayesinde Erişebilme
 • Güvenli ve Detaylı Takipten Çıkarma İşlemleri (Unfollow)
 • Geçmişte Gönderdiğiniz Tüm Bekleyen Takip İsteklerinizi Görüntüleyebilme ve İstekleri Geri Çekme İşlemi
 • Zamanlanmış Takipçi Araçları ve Gelişmiş Spam Yönetimi
 • Instagram'ın Her Alanındaki Kullanıcılara Takip İsteği Gönderme, Gönderileri Beğenme, Yorum Yapma ve Hatta Hikayelerini İzleme İşlemleri
 • Beğendiğiniz ve Kaydettiğiniz Gönderileri Geçmişe Yönelik Görüntüleme
 • Toplu veya Tek Özel Mesaj Gönderme (DM), Özel Mesajları Okuma ve Yanıtlama
 • Profilinizi Takip Edenlere Anında ve Farklı Biçimlerde Karşılama Mesajları Gönderebilme
 • Geliştirilmiş Otomatik Mesaj Algılama ve Yanıtlama Özelliği
 • Gelişmiş Özel Mesaj (DM) ve Bildirim Sistemi ile Tüm Hesaplarınızı Aktif Şekilde Kontrol Edebilme
 • Anlık veya İleri Zaman Ayarlı Resim / Video ve Hikaye Paylaşma
 • Toplu Resim İndirme / Paylaşma Özelliği
 • Albüm Paylaşma Özelliği
 • Detaylı Liste Oluşturma Özelliği
 • Detaylı Profil Ayırma Özelliği
 • Hesabınızda Etkileşimsiz Takipçileri Silme Özelliği
 • Toplu Yakın Arkadaş Ekleme Özelliği
 • Geçmişe Yönelik Tüm Gönderilerinizde Toplu Açıklama Düzenleme İşlemi
 • Hikayelerinizi İzleyen Aktif Kullanıcıları Kaydetme İşlemi
 • Video Dosyası, Masaüstü Ekranı, Kamera, IPTV, Direkt Video Linki Full HD Kalitede Canlı Yayın Özelliği
 • Geliştirilmiş Proxy Sistemi Sayesinde Tek Bilgisayarda Birden Fazla IP ile Güvenilir Hesap Yönetimi
 • Sınırsız Hesapta Kullanım Seçeneği

5.2- ROBOTİG

Robotig, İnstafly programına benzeyen ve yeni çıkmış bir programdır. Bu program ile yapabilecekleriniz bir hayli fazladır.

Robotig Özellikleri;

 • Güvenli ve Gelişmiş Bir Şekilde 10'dan Fazla Araç ile Takip Etme İşlemleri (Follow)
 • Sizi Engelleyen Hesapların İçeriklerine Dahi Casus Hesap Özelliği Sayesinde Erişebilme
 • Güvenli ve Detaylı Takipten Çıkarma İşlemleri (Unfollow)
 • Geçmişte Gönderdiğiniz Tüm Bekleyen Takip İsteklerinizi Görüntüleyebilme ve İstekleri Geri Çekme İşlemi
 • Zamanlanmış Takipçi Araçları ve Gelişmiş Spam Yönetimi
 • Instagram'ın Her Alanındaki Kullanıcılara Takip İsteği Gönderme, Gönderileri Beğenme, Yorum Yapma ve Hatta Hikayelerini İzleme İşlemleri
 • Beğendiğiniz ve Kaydettiğiniz Gönderileri Geçmişe Yönelik Görüntüleme
 • Toplu veya Tek Özel Mesaj Gönderme (DM), Özel Mesajları Okuma ve Yanıtlama
 • Profilinizi Takip Edenlere Anında ve Farklı Biçimlerde Karşılama Mesajları Gönderebilme
 • Geliştirilmiş Otomatik Mesaj Algılama ve Yanıtlama Özelliği
 • Gelişmiş Özel Mesaj (DM) ve Bildirim Sistemi ile Tüm Hesaplarınızı Aktif Şekilde Kontrol Edebilme
 • Anlık veya İleri Zaman Ayarlı Resim / Video ve Hikaye Paylaşma
 • Toplu Resim İndirme / Paylaşma Özelliği
 • Albüm Paylaşma Özelliği
 • Detaylı Liste Oluşturma Özelliği
 • Detaylı Profil Ayırma Özelliği
 • Hesabınızda Etkileşimsiz Takipçileri Silme Özelliği
 • Toplu Yakın Arkadaş Ekleme Özelliği
 • Geçmişe Yönelik Tüm Gönderilerinizde Toplu Açıklama Düzenleme İşlemi
 • Hikayelerinizi İzleyen Aktif Kullanıcıları Kaydetme İşlemi
 • Video Dosyası, Masaüstü Ekranı, Kamera, IPTV, Direkt Video Linki Full HD Kalitede Canlı Yayın Özelliği
 • Geliştirilmiş Proxy Sistemi Sayesinde Tek Bilgisayarda Birden Fazla IP ile Güvenilir Hesap Yönetimi
 • Sınırsız Hesapta Kullanım Seçeneği
 • Instagram aracılığıyla yapılacak olan alım satım işlemlerini daha aktif hale getirmek.
 • Instagram profilinde yer alan takipçi sayısını katlayarak arttırmak.
 • Profilin alanıyla alakadar olmayan kişilere dahi kolaylıkla erişebilmek.
 • Robotig içerisinde var olan yorum gönderme özelliğinden ötürü site linkine daha fazla kullanıcı dahil etmek.
 • Yorumlara otomatik link ekleyerek, profil takipçi sayısını yükseltmek.
 • Takipçi ve ziyaretçi çoğaldıktan sonra müşteri sayısında da aynı oranda yükselme görmek.
 • Meydana getirilen kullanıcı listelerine toplu DM gönderebilmek.
 • Kişisel bilgisayarın başında olmadan da Instagram içeriği paylaşabilmek.

takipçi kasma yolları

6- Makale İle Takipçi Kasma

Makale ile takipçi kasma, son dönemlerde ortaya çıkan ve blogger, wordpress gibi yardımcı siteler ile yapılan bir yöntemdir. Peki nasıl yapılır ?
Herhangi bir makale sitesine girdikten sonra..

 • Kullanıcı adınızla ilgili bir link oluşturun
 • Makale yazma bölümüne girin
 • İnstagram hesabınızla ilgili bilgiler içeren bir makale yazın
 • Makalenizi yayınlayın.

Makale yazarken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör seo uyumlu bir makale yazmaktır. Seo uyumlu makalenizde instagram profilinize yönlendirme linkleri ekleyerek okuyucularınızın profilinizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Seo uyumlu bir makale yazabilmek için YouTube veya Google ‘de ‘’seo uyumlu makale nasıl yazılır’’ diye aratarak çıkan sonuçları inceleyebilir ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

takipçi kasma siteleri

7- Gruplar İle Takipçi Kasma

Gruplar ile takipçi kasma oldukça etkili bir yöntemdir çünkü bu gruplarda kişiler takipçi kasma amacı ile toplanmış ve karşılıklı takip yapmak için beklemektedirler. Sizde bu gruplara üye olabilir ve hemen instagram hesabınızı büyütebilirsiniz. Peki bu gruplar nerdedir ve nasıl üye olunur?
Facebook üzerinden arama kısmına ‘’İnstagram Takipçi Kasma’’ yazdığınızda karşınıza onlarca grup çıkacaktır.

Bu gruplara katıl butonuna basarak sizde gruba dahil olabilirsiniz. Gruba katıl dedikten sonra grup yöneticisi sizin katılma isteğinizi onaylar ve paylaşım yapmaya başlayabilirsiniz. Peki nasıl paylaşım yapacağım ?
Elbette bu gruplarda örnek paylaşımlar mevcuttur sizlerde bu gruplarda takipçi kasma yolunda hızla ilerlemek için paylaşılan gönderileri inleyerek bilgi sahibi olabilir ve sizde paylaşılan gönderilere benzer gönderiler atarak instagram hesabınıza yönlendirme yapabilirsiniz.

takipçi kasma yöntemleri

8- GT İle Takipçi Kasma

Gt ile takipçi kasma, instagram ucuz takipçi kasma yöntemi sıralamasında en çok tercih edilen yöntemlerdendir ve hatta dikkat ettiyseniz Çağrı Taner gibi isimlerin gönderilerinin altında yüzlerce gt yazısı bulunmaktadır. GT takibe takip anlamı taşımaktadır. Genelde takipçi kasmaya yeni başlayan kişilerin kullandığı bir yöntem olup, büyük etkisi bulunmatadır fakat sizin takip ettiğiniz kişilerin sizi takip ettikten sonra takipten çıkma olasılığıda bir hayli yüksektir. Takipçi kasma yolları çok fazla olup bu yöntemi kullananların sayısıda bir o kadar yüksektir.

İnstagram takipçi kasmak için çağrı taner gibi profillerin gönderilerinin altına Gt, gtgt, gete, takibe takip şeklinde yazılar yazarsanız sizleri oldukça fazla kişi görüp takip edecektir. Sizi takip edenleri sizde takip etmelisiniz çünkü bu yöntemi kullanan kişilerin çoğu İnstagram Analiz uygulamaları kullanmaktadır. Siz takipten çıktığınız an onlarda sizden takipten çıkacaktır.

takibe takip gt

9- Yüksek Hesaplar İle Takipçi Kasma

Yüksek hesaplar ile takipçi kasma, instagram hesapları yüksek kitleye sahip olan kullanıcılar ile iletişe geçerek onlardan yardım almaktan geçer. Peki ya bu kullanıcılar size ücretsiz yardım eder mi? Elbette birçoğu ücretsiz şekilde sizlere yardım etmeyecektir. Yüksek hesaplara düşük ücretler karşılığında profilinizi kendi hikayesinde sizi etiketleyerek paylaşmasını talep edebilirsiniz.

10- Çekiliş İle Takipçi Kasma

Çekiliş ile takipçi kasma, genelde zengin ve profilinde belirli kitleye sahip kullanıcıların tercih ettiği bir yöntemdir. Çekiliş ile takipçi kasmak için öncelikle bir çekiliş ürünü belirlemelisiniz. Çekiliş ürününüzün herkese hitap etmesini kesinlikle öneriyorum çünkü hediyeyi gören kişilerin iştahını kabartabilesiniz.

Hediye’yi belirlediniz şimdi çekiliş günü ve çekiliş sonucu gününü belirleyiniz. Çekiliş için küçük bir metin yazınız. İnstagram profilinizde çekilişi yayınlamaya hazır olun kısacası. İnstagram çekiliş paylaşımını yaparken kişilerin sayfanızı takip etmesini, çekiliş gönderisinin altına yorum atarak arkadaşlarını etiketlemesini söyleyin. Kişiler hediyeyi kapmak için arkadaşlarını etiketleyecek ve çekiliş gün geçtikçe büyüyecektir ve sizi takip edenlerin sayısı artacaktır.

Çekiliş ile takipçi kasma yollarından bir diğeri instagram çekiliş sayfalarına yazarak sizlerin profilini etiketlemelerini isteyebilirsiniz. Bu sayede kendi instagram sayfanızda çekiliş yapmanıza gerek kalmaz ve çekiliş yapan sayfa zaten sürekli çekiliş düzenleyen ve belirli bir hediye kapma uğruna takip eden kitleye sahiptir.

instagram mobil

11- Takipçi Kasma Siteleri

İnstagram takiçi kasma siteleri çok fazladır fakat en güvenilir ve risksiz takipçi hilesi yapan siteleri sizlerle paylaşmak istedik. Unutmamanız gerekir ki bu sitelere fake hesaplarla giriş yapınız. Giriş yapılan hesabın kendiliğinden herkesi takip edeceğini, beğeni atacağıını unutmayınız. Bundan dolayı kesinlikle fake hesaplar kurarak giriş yapabilir ve takipçi kasma limiti ile işlem yapabilirsiniz. İşte en iyi takipçi kasma siteleri ;

https://www.instatakipci.com/
https://gramtakipci.com/
https://takipciodasi.com/
https://takipapp.com/
https://takipstar.com/
https://www.gramfollowersfree.net/tr
https://www.panelinsta.com/

12- Şifresiz Takipçi Kasma Siteleri

Şifresiz takipçi kasma siteleri arasıında en iyilerini sizlerle paylaştık. Şifre gerektirmeden instagram kullanıcı adı ile takipçi gönderebilir ve hesabınızı güvende tutabilirsiniz.

https://igtools.net/
https://igtor.com/instagram-sifresiz-takipci
https://sifresiz.instahile.co/follower

 1. Ucuz Takipçi Satın Al
 2. Türk Takipçi Satın Al
 3. İnstagram Türk Beğeni Satın Al
 4. İnstagram Aylık Oto Beğeni Satın Al
 5. İnstagram Video İzlenme Satın Al
 6. İnstagram Yorum Satın Al
 7. İnstagram Çekilişle Türk Takipçi
 8. İnstagram Kaydetme Satın Al
 9. Youtube Abone Satın Al

 10. Youtube İzlenme Satın Al

 11. Youtube Beğeni Satın Al

 12. Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

 13. Youtube Türk Abone Satın Al

 14. Youtube En Ucuz Abone

 15. Youtube 500 Abone Satın Al

 16. Youtube Abone Satın Al Ucuz

 17. Youtube Gerçek Abone Satın Al

 18. Tiktok Takipçi Satın Al

 19. Tiktok İzlenme Satın Al

 20. Tiktok Beğeni Satın Al

 21. İnstagram Takipçi Satın Alma Hakkında Bilgiler
 22. Nereden Takipçi Satın Alınır?
 23. Ucuz Türk Takipçi - TakipAvm.com
 24. İnstagram Gerçek Takipçi Satın Al
 25. İnstagram Aktif Takipçi Satın Al
 26. İnstagram Şifresiz Takipçi Satın Al
 27. İnstagram Güvenilir Takipçi Satın Al
 28. İnstagram Telafili Takipçi Satın Al
 29. İnstagram Düşmeyen Takipçi Satın Al
 30. İnstagram Kalıcı Takipçi Satın Al
 31. İnstagram Azalmayan Takipçi Satın Al
 32. İnstagram Uygun Takipçi Satın Al
 33. İnstagram Bot Takipçi Satın Al
 34. İnstagram Yabancı Takipçi Satın Al
 35. İnstagram Hızlı Takipçi Satın Al
 36. İnstagram Takipçi Satın Al Faturalı