İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir, hesap dondurma, bloke etme veya askıya alma işlemi. Süreli ve süresiz instagram hesabı silme nasıl yapılır.

Sosyal ağlara katılmak ne kadar kolaysa, hesabımızı kapatmak da bir o kadar zor olabiliyor. Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlar, kullanıcı rakamlarını artırmak adına hesap açmayı oldukça kolay hale getiriyor. Aynı şekilde kullanıcılarını kaybetmemek için de hesabı tamamen kapatmak için genelde menülerde bulunamayan, gizli saklı alanlardan işlem yapmamızı gerekli kılıyorlar. Hepimiz yeni bir sosyal mecra çıktığında arkadaşlarımızla aynı ortamda yer almak için burada hesap açmak için oldukça hevesli oluyoruz. Ancak bu sosyal ağı beğenmediğimizden, burada vakit kaybetmek istemediğimizden ya da biraz sosyal medya detoksu yapmak istediğimizden hesabımızı kapatmak isteyebiliyoruz.

Instagram son yılların en popüler sosyal ağlarından biri. Facebook tarafından satın alınan Instagram, kullanıcı sayısını her geçen gün artırıyor. Buna rağmen pek çok kişi dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram hesabını silmek isteyebiliyor. Hesabı tamamen silmek için uygulanması gereken adımlar ise çok açık ve net olarak bizlerle paylaşılmıyor. Eğer siz de “instagram hesabı nasıl kapatılır” diye soruyorsanız, yazımızda derlediğimiz bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Instagram hesabınızı silmek için bilgisayardan ya da cep telefonunuzun tarayıcısından işlem yapmanız gerekiyor.

Cep telefonu ya da tablet üzerinden kullandığınız Instagram uygulamasından, hesabınızı tamamen silmeniz mümkün değil.

Öncelikle şu linke tıklamalısınız: https://instagram.com/accounts/remove/request/

Linke tıkladıktan sonra açılan tarayıcıda oturumunuz açıksa devam edebilirsiniz. Oturumunuz açık değilse oturum açın ve tekrar aynı bağlantıya gidin.

Açılacak olan hesabını sil sayfasında karşınıza çoktan seçmeli bir alan çıkacak. Burada Instagram hesabınızı neden silmek istediğinizi seçmelisiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra açılan sayfada karşınıza gelen boş kutuya şifrenizi girin ve kırmızı ile yazılmış olan “Hesabımı kalıcı olarak kapat” butonuna tıklayın.

Instagram hesabı silme işleminiz böylece tamamlandı. Burada bilmeniz gereken en önemli nokta, sildiğiniz hesaptaki kullanıcı adını farklı bir Instagram hesabında kullanamazsınız. Yani, bu kullanıcı adını daha sonra da kullanmak isteyebileceğinizi düşünüyorsanız; Instagram hesabınızı dondurmanız daha faydalı olabilir. Hesabınızı tamamen sildiğinizde kullanıcı adınız, fotoğraflarınız, beğenileriniz ve yorumlarınız da silinir. Eğer bunları kaybetmek istemiyor, sadece geçici bir süre Instagram’dan uzaklaşmak istiyorsanız, hesabınızı dondurabilirsiniz.

Instagram Hesabı Dondurma

Instagram hesabı dondurma, hesabınızın geçici olarak kapatılması anlamına gelir. İstediğiniz zaman hesabınızı yeniden açabilirsiniz. Hesabınızı dondurduğunuz zaman diğer kişiler sizi Instagram’da göremez. Aynı hafta içerisinde hesabınızı yalnızca bir kez dondurabilirsiniz. Hesabınız dondurulmuş durumdayken profiliniz, fotoğraflarınız, beğenileriniz ve yorumlarınız kimse tarafından görüntülenemeyecektir.

Telefon Üzerinden Instagram Hesap Dondurma

  • Öncelikle telefonunuzdaki tarayıcıdan https://www.instagram.com/ linkine gidin ve oturum açın.
  • Sağ alt kısımda bulunan küçük profil resminize tıklayın ve profil sayfanıza geçin
  • Profili düzenle butonuna basın
  • Açılan sayfada en altta bulunan “hesabımı geçici olarak kapat” alanına dokunun
  • Karşınıza gelen ekrana hesabınızı neden dondurduğunuzu yazdıktan sonra “hesabımı geçici olarak kapat” butonuna tıklayın ve onay penceresini de onaylayın.

Bilgisayar Üzerinden Hesap Dondurma

  • Tarayıcınızdan https://www.instagram.com/ bağlantısına gidin ve oturum açın.
  • https://www.instagram.com/accounts/edit/ bağlantısına gidin. En altta “hesabımı geçici olarak kapat” yazan alana tıklayın.
  • Hesap kapatma nedeninizi yazdıktan sonra yine “hesabımı geçici olatak kapat” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza gelen pencerede Instagram hesabı dondurma işleminizi onaylayın.

Instagram hesabınızı dondurduktan sonra istediğiniz zaman yeniden açabilirsiniz. Eski fotoğraf ve yorumlarınız silinmeyecek, ilk açtığınızda hemen görünmeseler de belirli bir süre sonra yeniden geri döneceklerdir. Instagram hesabı silme işleminden sonra ise belirli bir süreyi geçirirseniz hesabınıza yeniden geri dönmeniz mümkün olmaz. Bu nedenle eğer hesabınızı silmekte kararlıysanız, önce fotoğraflarınızı yedeklemenizi öneririz.

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

İnstagram silme linki instagram silmek instagram silme kesin instagram silme linki türkçe instagram silme tamamen instagram silme takipçi satın al ucuz linki 2019 instagram silme cnn instagram silme dondurma instagram silme kalıcı instagram silme adresi instagram arşiv silme instagram arananları silme instagram aramaları silme instagram Youtube Şifresiz Abone arama silme instagram arkadaş silme instagram arananlar silme instagram aramalarını silme facebook a bağlı instagram silme instagram silme burak işçi instagram silme bilgisayardan instagram beğeni silme instagram beğenileri silme instagram beğeni silme programı instagram bildirim silme instagram başlıca silme instagram beğendiklerimi silme instagram silme.com instagram silme cnn türk instagram silme cep telefonundan instagram silme cnnturk instagram.comhesabi.silme instagram cache silme instagram.comhesap silme instagram dm silme instagram dmleri silme instagram durum silme instagram direct silme instagram data silme instagram hesap silme dondurma instagram silme ve dondurma instagram silme ekşi instagram silmek ekşi instagram etiket silme instagram engelleyenleri silme instagram etiketleri silme instagram esap silme instagram engellileri silme instagram engellenenleri silme instagram e posta silme e postadan.

İnstagram silme e posta ile instagram silme instagram e posta adresi silme instagram silme fb instagram silme face üzerinden instagram silme facebook instagram fotoğraf silme instagram foto silme instagram fotoğraf silme pc instagram fotoğrafları silme instagram fotoğraf silme toplu instagram silme geçici instagram silme geri alma instagram silme giriş instagram geçmişi silme instagram geçmiş silme instagram grup silme instagram gönderi silme instagram geçmişi silme 2019 instagram silme hesap instagram silme hesabı instagram silme habertürk instagram silme hesap kapatma instagram silme hurriyet instagram hesabını silme instagram hesap silme tamamen instagram hesap silme kalıcı instagram silme işlemi instagram silme iphone instagram silme.i instagram igtv silme instagram istekleri silme instagram istek silme instagram keşfet silme iphone instagram silme talebini iptal etme instagram i silme instagram i silmek instagram i tamamen silme instagram silmek istiyorum instagram hesap silme instagram jesabi silme instagram silme kapatma instagram silme kalıcı olarak instagram silme kalıcı link instagram silme kapatma linki instagram silme komple instagram silme kökten instagram silme linki mobil instagram silme linki telefondan instagram.

Silme limki instagram silme linko instagram like silme instagram silme l instagram silme mobil instagram mesaj silme instagram mesajları silme instagram mesaj silme hatası instagram mesaj silme toplu instagram mesajlarını silme instagram mesajları silme toplu instagram mesaj silme karşı taraf instagram silme nasıl yapılır instagram silme nasıl olur instagram silme nasıl yapılır telefondan instagram silme nasıl instagram silme nedenleri instagram numara silme instagram numarayı silme instagram numara silme iphone instagram silme org instagram hesap silme org instagram hesabı silme org instagram hesal silme.org instagram kalıcı olarak silme linki instagram geçici olarak silme instagram silme programı instagram silme pc instagram profil silme instagram profili silme instagram profil silme linki instagram paylaşım silme instagram paylaşımları silme instagram profilini silme instagram silme resimli anlatım instagram silme resimli instagram recent silme instagram rehber silme instagram reklam silme instagram rehberi silme instagram reklamı silme instagram hesap silme resimli anlatım instagram silme shiftdelete instagram silme sayfası instagram spam silme instagram spam silme postu instagram sayfa silme instagram sohbet silme instagram sohbeti silme. 

İnstagram story silme iphone 5 s instagram silme instagram silme telefondan instagram silme talebi iptal instagram silme teloji instagram silme telefon instagram silme talebi geri alma instagram silme talebini geri alma instagram silme ufuk instagram silme uygulaması instagram silme uygulamadan instagram uygulama silme instagram hesap silme ufuk instagram hesap silme uygulamadan instagram kalıcı silme ufuk instagram takipçi silme uygulaması instagram silme video instagram verileri silme instagram veri silme instagram verilerini silme instagram virüs silme instagram verileri silme ios instagram verileri silme nedir instagram hesap silme webtekno www.instagram silme webtekno instagram silme iphone x instagram mesaj silme instagram silme youtube instagram yakındakiler silme instagram yorum silme instagram yakındakileri silme instagram yazışmaları silme instagram yorumları silme instagram yorumu silme instagram yazışma silme instagram silme 2020 instagram silme 2018 instagram silme 2019 twitter silme 2018 instagram hesap silme 2019 instagram hesabı silme 2019 instagram 2. hesap silme instagram 2. hesabı silme instagram 2 fotoğraftan birini silme instagram 2 li foto silme instagram 2 hesaptan birini silme instagram 2 fotoğraf birini silme instagram 2 resimden birini silme iphone 4 instagram mesaj silme iphone 5 instagram mesaj silme iphone 5 instagram hesap silme iphone 6 instagram mesaj silme iphone 6 instagram hesap silme iphone 6 instagram verileri silme iphone 6 instagram dm silme iphone 6 instagram geçmişi silme iphone 7 instagram mesaj silme iphone 7 instagram hesabı silme apple 7 instagram mesaj silme iphone 7 instagram keşfet silme iphone 8 instagram mesaj silme.

İnstagram Kapatma

İnstagram kapatma link instagram kapatma dondurma instagram kapatma kalıcı instagram kapatma geçici instagram kapatma linki instagram kapatma linki kalıcı instagram kapatma silme kalıcı linki instagram kapatma tamamen instagram kapatma android instagram kapatma açma instagram kapatma androhaber instagram kapatma adım adım instagram kapatma adresi instagram aktifliği kapatma instagram aktiflik kapatma instagram aktif kapatma instagram kapatma botu instagram kapatma bahaneleri instagram kapatma burak instagram kapatma bilgisayardan instagram kapatma başkasının hesabını instagram kapatma başkasının instagram beğeni kapatma instagram bildirim kapatma instagram kapatma cnn instagram kapatma.com instagram kapatma cep telefonundan instagram kapatma.co instagram cevrimici kapatma instagram ceviriyi kapatma instagram hesap kapatma cnn instagram hesap kapatma.com instagram kapatma ç instagram dm kapatma instagram dm kapatma 2019 instagram direct kapatma instagram dm kapatma 2018 instagram dmleri kapatma instagram durum kapatma instagram directi kapatma instagram kapatma ekşi instagram kapatma ekranı instagram etiket kapatma instagram etiketleme kapatma instagram etiketlemeyi kapatma instagram ekleme kapatma instagram etiketi kapatma instagram etiketleri kapatma instagram e posta bildirimleri kapatma e postayla instagram kapatma e posta ile instagram kapatma instagram e posta kapatma instagram kapatma formu instagram kapatma formları 2020 instagram kapatma formu 2019 instagram kapatma facebook instagram full kapatma instagram ful kapatma instagram fotoğrafları kapatma instagram hesap kapatma formu instagram kapatma geçici olarak instagram görüldü kapatma instagram görünürlüğü kapatma instagram geçici kapatma linki instagram grup kapatma instagram görünürlük kapatma instagram görülme kapatma instagram kapatma hack instagram kapatma hilesi instagram kapatma hesap instagram kapatma hatası instagram kapatma hata instagram kapatma hürriyet instagram kapatma hesap silme instagram kapatılan hesabı açma instagram kapatma işlemi instagram kapatma istiyorum instagram kapatma iptali instagram kapatma ios instagram kapatma izle instagram kapatma iphone instagram kapatılması için kaç şikayet gerekli instagram istek kapatma instagram kapatma mobil instagram jesap kapatma instagram hesabi kapatma instagram kapatma kalıcı olarak instagram kapatma komple instagram kapatma kalıcı linki instagram kapatma kökten instagram keşfet kapatma instagram konum kapatma instagram kökten kapatma linki instagram kapatma linki türkçe instagram kapatma linki 2019 instagram kapatma linki geçici instagram kapatma lingi instagram kapatma linli instagram kapatma l instagram kapatma method instagram kapatma mobilden instagram mesaj kapatma instagram mesajları kapatma instagram mesaj kapatma 2019 instagram mesaja kapatma instagram mağaza kapatma instagram m hesap kapatma instagram kapatma nasıl yapılır instagram kapatma nasıl olur instagram kapatma nasıl instagram kapatma nedenleri twitter kapatma nasil olur kapatılan instagram nasıl açılır kapatılan instagram nasıl geri açılır kapatılan instagram nasıl geri alınır instagram kapatma org instagram online kapatma instagram oturum kapatma instagram okundu kapatma instagram online kapatma 2019 instagram oturumları kapatma instagram oturumu kapatma instagram kapatma programı instagram kapatma pc instagram profil kapatma instagram profili kapatma instagram profilini kapatma instagram profilimi kapatma instagram hesap kapatma programı instagram görüldü kapatma programı instagram kapatma rehberi instagram kapatma resimli anlatım instagram reklam kapatma instagram reklamları kapatma instagram reklamlarını kapatma instagram rehber kapatma instagram repost kapatma instagram hesap kapatma r10 instagram kapatma silme instagram kapatma sitesi instagram kapatma sözleri instagram kapatma sil instagram kapatma süresi instagram kapatma sebepleri instagram kapatma shiftdelete instagram kapatma sayfası instagram kapatma s instagram kapatma telefondan instagram kapatma telefon instagram kapatma tht instagram kapatma temelli instagram takipçi kapatma instagram takip kapatma instagram titreşim kapatma instagram kapatma uygulamadan instagram kapatma ufuk instagram kapatma uygulaması instagram url kapatma instagram uyelik kapatma instagram kapatma şifremi unuttum instagram hesap kapatma uygulamadan instagram hesap kapatma ufuk instagram kapatma video instagram kapatma videosu instagram videoları kapatma instagram video kapatma iphone instagram video kapatma 2018 instagram hesap kapatma video instagram otomatik video kapatma instagram otomatik video kapatma android www.instagram kapatma instagram kapatma webtekno instagram kapatma tech worm instagram kamera sesi kapatma xiaomi iphone x instagram kapatma instagram kapatma yeni şafak instagram yorum kapatma instagram yorumları kapatma instagram yoruma kapatma instagram yorumlara kapatma instagram yorum kapatma 2019 instagram yorum kapatma nasıl yapılır instagram yorum kapatma 2018 instagram profil ziyareti kapatma instagram beğeni kapatma ne zaman instagram geçici kapatma ne zaman açılır instagram profil ziyaretini kapatma instagram kapatma 1 hafta instagram hesap kapatma 1 hafta instagram hesap kapatma 100 1 hafta beklemeden instagram kapatma instagram kapatma 2020 instagram kapatma 2019 instagram kapatma 2018 instagram aktifliği kapatma 2019 instagram hesap kapatma 2019 instagram çevrimiçi kapatma 2020 instagram çevrimiçi kapatma 2019 instagram 2 hesap kapatma instagram 2 hesaptan birini kapatma instagram 2 adımlı doğrulama kapatma instagram 2. hesap bildirim kapatma instagram 2 hesabı kapatma iphone 6 instagram bildirim kapatma iphone 7 instagram kapatma.

İnstagram Dondurma

İnstagram dondurma linki instagram dondurma telefondan instagram dondurmak instagram dondurma ingilizce instagram dondurmayı açma instagram dondurma li̇nki̇ telefondan instagram dondurma linki türkçe instagram dondurma 2019 instagram dondurma link instagram dondurma açma instagram dondurma geçici instagram dondurma açma linki instagram dondurma açma süresi instagram dondurma android instagram dondurma açmak instagram dondurma açma şifre unuttum instagram dondurma aç instagram dondurma apple instagram dondurma a instagram dondurma bir hafta instagram dondurma blog dede instagram dondurma burak instagram dondurma bilgi instagram dondurma bağlantısı instagram dondurma bilgisayardan instagram dondurma başka hesap instagram dondurma bir süreliğine instagram dondurma cnn instagram dondurma cep telefonu instagram dondurma cepten instagram dondurma cnnturk instagram dondurma.com instagram dondurma.coma instagram.com dondurma linki instagram.comhesabi dondurma instagram dondurma.ç instagram dondurma dondurma instagram dondurma dan cikarma instagram dondurma shift delete instagram dondurma ne demek instagram dondurma tlf dan instagram hesap dondurma shift delete instagram 1 hafta dolmadan dondurma instagram da dondurma instagram dondurma ekşi instagram dondurma ekranı instagram dondurma epey instagram esap dondurma instagram ehsap dondurma instagram dondurma iptal etme instagram hesap dondurma ekşi instagram hesabı dondurma ekşi instagram dondurma formu instagram dondurma fotoğraflar silinir mi instagram dondurma facebook üzerinden instagram dondurma fotoğraflar silindi instagram dondurma facebook ile giriş instagram dondurma facebook instagram dondurma fotolar silinir mi instagram dondurma forum instagram dondurma geri açma instagram dondurma geçici olarak instagram dondurma geri alma instagram dondurma gecici olarak kapatma instagram dondurma geri açılır mı instagram dondurma google instagram dondurma gonca instagram dondurma hesap instagram dondurma hatası instagram dondurma hata instagram dondurma hilesi instagram dondurma hemen instagram dondurma haftada 1 instagram dondurma hesap açma instagram dondurma hesap silme instagram dondurma işlemi instagram dondurma iphone instagram dondurma işlemi nasıl yapılır instagram dondurma iptali instagram dondurma ios instagram dondurma işlemini açma instagram'ı dondurma instagram'ı dondurmak istiyorum instagram ı dondurmak i instagram hesap dondurma instagram jesap dondurma instagram hesap dondurma instagram hesabi dondurma instagram dondurma kaldırma instagram dondurma kapatma instagram dondurma kaldır instagram dondurma kalıcı instagram dondurma kaç gün sonra açılır instagram dondurma kaç gün sürer instagram dondurma kaç gün instagram dondurma kac gunde acilir instagram dondurma linki mobil instagram dondurma linki türkçe tiklayin instagram dondurma linki 2019 instagram dondurma linki 2018 instagram dondurma linki teloji instagram dondurma l instagram dondurma mobil instagram dondurma mynet instagram dondurma mobil türkçe instagram dondurma mobil link instagram dondurma mobilden instagram dondurma mobil 2019 instagram dondurma masaüstü instagram dondurma milliyet m.instagram dondurma instagram dondurma nasıl instagram dondurma nasıl oluyor instagram dondurma nasıl olur instagram dondurulan nasıl açılır instagram dondurma nasıl yapılır telefondan instagram dondurma nasıl kaldırılır instagram dondurma nasıl olur telefondan instagram dondurma ne zaman açılır instagram dondurma onedio instagram dondurma oluyor mu instagram dondurma olmuyor instagram dondurma org instagram oturum dondurma instagram dondurma pc instagram dondurma programı instagram dondurma problemi instagram dondurma pcden instagram profil dondurma instagram profili dondurma instagram profilini dondurma instagram profil dondurma linki instagram dondurma resimli anlatım instagram dondurma resimli instagram hesap dondurma resimli anlatım twitter dondurma resimli anlatım instagram hesabı dondurma resimli anlatım instagram hesap dondurma resimli instagram dondurma süresi instagram dondurma silme instagram dondurma shiftdelete instagram dondurma süresi kaç gün instagram dondurma süresi ne kadar instagram dondurma sorunu instagram dondurma süresi var mı instagram dondurma sonra açma instagram dondurma türkçe instagram dondurma teloji instagram dondurma telefon instagram dondurma telefondan nasıl yapılır instagram dondurma tekrar açma instagram dondurma teoloji instagram dondurma türkçe link instagram dondurma ufuk instagram dondurma uygulama instagram dondurma uygulaması instagram dondurma uygulamadan instagram dondurma uzun süre instagram dondurma url instagram uygulamada dondurma instagram hesap dondurma ufuk instagram dondurma ve açma instagram dondurma viakep instagram dondurma video instagram dondurma ve silme instagram dondurma var mı instagram hesap dondurma ve açma instagram dondurma hata veriyor instagram dondurma webtekno instagram dondurma web instagram hesap dondurma webtekno instagram hesap dondurma web www.instagram dondurma instagram dondurma webhakim iphone x instagram dondurma instagram dondurma yap instagram dondurma youtube instagram dondurma yeni şafak instagram dondurma yeni instagram dondurma nasıl yapılır instagram hesap dondurma youtube instagram hesap dondurma yeni şafak instagram dondurma zararları instagram dondurma sonra ne zaman silinir instagram hesap dondurma ne zaman açılır instagram geçici dondurma ne zaman açılır instagram dondurma zamanı instagram dondurma sonra ne zaman açılır instagram dondurma trackid=sp-006 instagram dondurma 1 ay instagram dondurma 1 hafta instagram hesap dondurma 1 hafta beklemeden instagram hesabı dondurma 1 hafta instagram hesap dondurma 1 ay instagram dondurma neden haftada 1 instagram hesap dondurma 1 hafta 1 hafta geçmeden instagram dondurma 1 hafta beklemeden instagram dondurma 1 hafta dolmadan instagram dondurma instagram 1 hafta dondurma instagram 1 yıl dondurma 1 günlük instagram dondurma instagram 1 ay dondurma 1 hafta gecmeden instagram dondurma ınstagram dondurma 2020 instagram dondurma 2018 instagram dondurma 2019 linki instagram dondurma 2019 telefondan instagram dondurma 2018 linki instagram dondurma 2016 instagram dondurma 2019 mobil instagram 2. kez dondurma haftada 2 kere instagram dondurma instagram 2 hesap dondurma instagram dondurma 30 gün instagram hesap dondurma 30 gün 3 adımda instagram dondurma instagram dondurma 4 instagram dondurma iphone 6 iphone 6 instagram dondurma iphone 6 instagram hesap dondurma instagram dondurma 7 gün instagram hesap dondurma 7 gün instagram dondurma iphone 7 iphone 7 instagram dondurma instagram 7 gün dondurma.

En Çok Okunanlar:

Youtube Abone Kasma Siteleri

Youtube İzlenme Botu

Youtube Abone Kasma 2018

Youtube İzlenme Hilesi Şifresiz

Youtube Abone Hilesi Şifresiz

Youtube Takipçi Kasma

1000 Abone Hilesi

Abone Kasma Hilesi

Youtube Canlı Abone

Youtube Abone Kazanma

Youtube Abone Kasma Hilesi

Youtube Görüntülenme Hilesi

Youtube Abone Listesi

Youtube Abone Kasma Hilesiz

Youtube İzlenme Kasma

Youtube 1000 Abone Kasma ücretsiz

En İyi Youtube Abone Hilesi

Abone Kazan

Youtube Abone Hilesi Bedava

Youtube İzlenme Arttırma

Youtube Abone Hilesi ücretsiz

Abone Hilesi Youtube

Canlı Abone

Youtube Hile

Youtube Takipçi Hilesi

En son paylaşılan blog içerikleri:

Kwai Para Çekme Nasıl Yapılır?

Kwai Para Kazanma Şartları Ve Yolları

CR Ne Demek? Tiktok CR Ne Demek?

16.09.2023 Tarihinde, İnstagram Hesabı Nasıl Silinir? güncellendi.

Sipariş Ver İletişim