Takipavm Kullanıcı Sözleşmesi

Takipavm kullanıcı sözleşmesi için aşağıda yer alan maddeleri okuyunuz.

İnstagramTürk Takipçi Satın Al
Satın Al
İnstagramTürk Beğeni Satın Al
Satın Al
İnstagramOto Beğeni Satın Al
Satın Al
İnstagramÇekiliş İle Takipçi
Satın Al
İnstagramVideo İzlenme Satın Al
Satın Al
TiktokTakipçi Satın Al
Satın Al
Tiktokİzlenme Satın Al
Satın Al
TiktokBeğeni Satın Al
Satın Al
TiktokYorum Satın Al
Satın Al
TiktokCanlı Yayın İzlenme
Satın Al
YoutubeAbone Satın Al
Satın Al
Youtubeİzlenme Satın Al
Satın Al
YoutubeBeğeni Satın Al
Satın Al

Takipavm.com Müşteri Sözleşmesi


Takipavm.com adresinden yapılacak alışveriş ve diğer tüm işlemlerde kullanıcılar sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.


Madde 1: Kullanıcılar verdikleri siparişlerde, kullanıcı adı veya bağlantı adresini doğru iletmekle yükümlüdür. Yanlış iletilen siparişlerin sorumluluğu takipavm.com’a ait değildir.

Küçük veya büyük harf bozukluğu, yanlış bir rakamın veya harfin geçmesi siparişin iptaline yol açmaktadır. Kullanıcı tarafından girilen sipariş kontrol edilmeli ve doğru bilgiler iletilmelidir.


Madde 2: Kullanıcılar, siparişlerini vermeden önce hesap gizliliklerini ‘’herkese açık’’ olarak ayarlamalıdır. Gizli hesaplara gönderim yapılamadığı gibi, gizli hesaba verilen siparişin iptali yapılmamaktadır.


Madde 3: Kullanıcılar sipariş verdikleri adreste, işlem tamamlanana kadar değişiklik yapamaz. Hesap donduramaz, kullanıcı adı veya link değiştiremez. Aksi halde sipariş iptal edilerek, ödeme iadesi gerçekleşmez.


Madde 4: Siparişler ortalama olarak 72 saat içinde gönderim sağlar. Sosyal medya platformlarının yapacağı güncellemeler, bayi kaynaklı arızalar ve güncellemeler, sunucu hataları ve diğer tüm problemlerde müşteri yukarıda ki tüm maddelere uymakla yükümlüdür. Sipariş süresi işlem yoğunluğuna  ve diğer tüm sebeplere göre 72 saatin üzerine çıkabilmektedir.


Madde 5: Sosyal medya hesaplarına satın alınan takipçi, beğeni, izlenme, abone ve takipavm.com tarafından sunulan diğer tüm hizmetlerde düşüş yaşanabilmektedir. Bu düşüşler sosyal medya platformlarının yaptığı güncellemeler, kullanıcının ilgi çekici profilinin olmaması ve paylaşımlarının ilgi çekmemesi ile doğru orantılıdır.


Madde 5: Whatsapp canlı destek hattı ve 0538 400 7101 numaralı iletişim adresimiz, genel anlamda kullanıma açıktır. Yanıt verme süresi 72 saate kadar sürebilmektedir. Müşteriler, sipariş iptali için mail üzerinden iletişime geçmelidir. Whatsapp canlı destek hattı ve 0538 400 7101 numaralı iletişim numarasında aksaklıklar oluşabilmektedir.


Madde 6: Sipariş bilgilerini (İsim Soyisim, Telefon Numarası, Mail Vb.) doğru girmeyen müşteriler, oluşacak hiçbir aksaklıkta hak sahibi değildir.


Madde 7: Takipavm.com tarafından satın alınan her sipariş otomatik bir sistem ile işleme alınmaktadır. Aynı şekilde otomatik olarak gönderim yapılmaktadır. El değmeden gönderim sağlanan hizmetlerde oluşacak aksaklıklardan takipavm.com sorumlu değildir.


Madde 8: Sipariş oluştururken, başlık değil paket özellikleri baz alınmalıdır. Türk takipçi için, çekiliş ile takipçi hizmeti tercih edilmelidir. Siparişler bayi tarafından otomatik gönderim yaptığı için, türk veya yabancı gönderimlerde karışma söz konusu olabilmektedir.


Madde 9: Herhangi bir sipariş tamamlanmadan, aynı kullanıcı adına veya url adresine sipariş verilmemelidir.


Madde 10: Farklı bir websiteden aynı anda sipariş verilemez. Kullanıcı adına veya url adresine gönderilen hizmet aynı anda 2 yerden alınmıış ise iptal edilir.


 

Takipçi Satın Al Hizmetleri;

İnstagram paketleri: İnstagram takipçi satın al

Tiktok paketleri: Tiktok takipçi satın al

En son paylaşılan blog içerikleri:

İnstagram Güvenlik Kodu Gelmiyor! (Çözüm) 2022

Youtube SEO Nedir, Youtube Seo Nasıl Yapılır?

Tiktok Oylama Anketi Nasıl Yapılır?

İnstagram Şifremi Unuttum! İnstagram Şifre Sıfırlama Ve Değiştirme

İnstagram E-Postamı Unuttum! İnstagram E-Posta Ve Mail Değiştirme

İnstagram Yorum Engeli Nasıl Kaldırılır?

İnstagram Son Görülme Kapatma Nasıl Yapılır?

İnstagram Profiline Youtube Linki Nasıl Eklenir?

İnstagram Takipçi Analiz Programı

İnstagram Takipçi Hilesi Bedava

İnstagram Takipçi Hilesi 2020

Tiktok’ta Nasıl Daha Çok İzlenirim?

İnstagram Hareketler Kısmı Yüklenemedi Hatası ve Çözümü

TikTok Para Yatırma Ve Yükleme Nasıl Yapılır?

İnstagram E-Posta Adresi Nasıl Değiştirilir?

Anasayfa Sipariş Ver! İletişim