Takipavm Kullanıcı Sözleşmesi

Takipavm kullanıcı sözleşmesi için aşağıda yer alan maddeleri okuyunuz.

Takipavm.com Müşteri Sözleşmesi


Takipavm.com adresinden yapılacak alışveriş ve diğer tüm işlemlerde kullanıcılar sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.


Madde 1: Kullanıcılar verdikleri siparişlerde, kullanıcı adı veya bağlantı adresini doğru iletmekle yükümlüdür. Yanlış iletilen siparişlerin sorumluluğu takipavm.com’a ait değildir.

Küçük veya büyük harf bozukluğu, yanlış bir rakamın veya harfin geçmesi siparişin iptaline yol açmaktadır. Kullanıcı tarafından girilen sipariş kontrol edilmeli ve doğru bilgiler iletilmelidir.


Madde 2: Kullanıcılar, siparişlerini vermeden önce hesap gizliliklerini ‘’herkese açık’’ olarak ayarlamalıdır. Gizli hesaplara gönderim yapılamadığı gibi, gizli hesaba verilen siparişin iptali yapılmamaktadır.


Madde 3: Kullanıcılar sipariş verdikleri adreste, işlem tamamlanana kadar değişiklik yapamaz. Hesap donduramaz, kullanıcı adı veya link değiştiremez. Aksi halde sipariş iptal edilerek, ödeme iadesi gerçekleşmez.


Madde 4: Siparişler ortalama olarak 72 saat içinde gönderim sağlar. Sosyal medya platformlarının yapacağı güncellemeler, bayi kaynaklı arızalar ve güncellemeler, sunucu hataları ve diğer tüm problemlerde müşteri yukarıda ki tüm maddelere uymakla yükümlüdür. Sipariş süresi işlem yoğunluğuna  ve diğer tüm sebeplere göre 72 saatin üzerine çıkabilmektedir.


Madde 5: Sosyal medya hesaplarına satın alınan takipçi, beğeni, izlenme, abone ve takipavm.com tarafından sunulan diğer tüm hizmetlerde düşüş yaşanabilmektedir. Bu düşüşler sosyal medya platformlarının yaptığı güncellemeler, kullanıcının ilgi çekici profilinin olmaması ve paylaşımlarının ilgi çekmemesi ile doğru orantılıdır.


Madde 5: Whatsapp canlı destek hattı ve 0538 400 7101 numaralı iletişim adresimiz, genel anlamda kullanıma açıktır. Yanıt verme süresi 72 saate kadar sürebilmektedir. Müşteriler, sipariş iptali için mail üzerinden iletişime geçmelidir. Whatsapp canlı destek hattı ve 0538 400 7101 numaralı iletişim numarasında aksaklıklar oluşabilmektedir.


Madde 6: Sipariş bilgilerini (İsim Soyisim, Telefon Numarası, Mail Vb.) doğru girmeyen müşteriler, oluşacak hiçbir aksaklıkta hak sahibi değildir.


Madde 7: Takipavm.com tarafından satın alınan her sipariş otomatik bir sistem ile işleme alınmaktadır. Aynı şekilde otomatik olarak gönderim yapılmaktadır. El değmeden gönderim sağlanan hizmetlerde oluşacak aksaklıklardan takipavm.com sorumlu değildir.


Madde 8: Sipariş oluştururken, başlık değil paket özellikleri baz alınmalıdır. Türk takipçi için, çekiliş ile takipçi hizmeti tercih edilmelidir. Siparişler bayi tarafından otomatik gönderim yaptığı için, türk veya yabancı gönderimlerde karışma söz konusu olabilmektedir.


Madde 9: Herhangi bir sipariş tamamlanmadan, aynı kullanıcı adına veya url adresine sipariş verilmemelidir.


Madde 10: Farklı bir websiteden aynı anda sipariş verilemez. Kullanıcı adına veya url adresine gönderilen hizmet aynı anda 2 yerden alınmıış ise iptal edilir.

Takipavm Kullanıcı Sözleşmesi sayfasını hemen deneyin! Takipavm Kullanıcı Sözleşmesi hizmeti ile hesabınızı geliştirin. Takipavm Kullanıcı Sözleşmesi kategorisi ile yükselişe geçin!

İnstagram paketleri: Ucuz Takipçi Satın Al

Tiktok paketleri: Tiktok Takipçi Satın Al

Takipavm Kullanıcı Sözleşmesi Benzeri Tüm Sayfalar: Takipavm Tüm Sayfalar

Takipavm Kullanıcı Sözleşmesi Gibi Diğer Sayfalar: Takipavm Alt Sayfalar

Blog İçerikleri: Takipavm Blog İçerikleri

En son paylaşılan blog içerikleri:

İnstagram Durduruldu Hatası Ve Çözümü

Neden İnstagram Kullanıcısı Yazıyor?

İnstagram Neden Kullanılmaktadır?

Neden İnstagram Hesabı Açamıyorum?

İnstagram Profil Neden Siyah?

İnstagram Neden Kilitlenir?

Tiktoktakipcim.com Nedir?

İnstagram Neden Yavaş?

Tiktok Gündemi İle İlgili Bloglar

Açıklayıcı Ve Bilgi Verici Tiktok Makaleleri

En Çok Okunan Tiktok Bilgileri

En Faydalı Tiktok Yazıları

Tiktok Önerilen Blog Ve Makaleler

Tiktok İçin Merak Edilenler

En Çok Okunan İnstagram Bilgileri

Hizmetler Sipariş Ver! İletişim