Takipavm Nedir?

Takipavm.com ile 3D Güvenli Ödeme, Hızlı Takipçi Gönderimi, Ucuz Takipçi Paketleri, Türk Takipçi Paketleri, Kalıcı Takipçi gönderimi yapabilirsiniz.

Takipavm.com Hakkımızda

Takipavm sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibi ile 4 yıldır hizmet veren ve bu hizmetleri en kaliteli şekilde müşterilerine yansıtan sosyal medya takipçi satış sitesidir.
Takipavm ile YouTube hesabınıza Abone, izlenme vb. alabilir ve İnstagram hesaplarınıza takipçi, beğeni vb. alabilirsiniz.

Takipavm’ ye üye olma gibi bir şart yoktur. Dilediğiniz paketi seçerek tek tıkla satın alabilirsiniz. Satın alınan paketler uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede teslim edilir. Aldığınız takipçi, abone vb. paketler hesabınızda bir spam riski oluşturmadığı için endişeye gerek duymadan sipariş verebilirsiniz.

Paket siparişlerinizde gerek duyduğumuz tek şey kullanıcı adınız. Sizden şifrenizi talep edenlere itibar etmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz..

Takipavm sosyal medya uzman ekibi tarafından 7/24 canlı destek alabilir, soru-öneri ve şikayetlerinizi çekinmeden aktarabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından size en uygun paket seçimini yapmasınıda isteyebilirsiniz. Aldığınız paketler’de düşme %10 üzerinde olduğu taktirde 7/24 canlı destekten iletişime geçebilir ve siparişinizi ücretsiz telafi ettirebilirsiniz.

takipçi satın al

3D Güvenli Ödeme

3D Secure (Güvenli Ödeme) ile dilediğiniz anda sipariş verebilir ve hesaplarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz. Havale/Eft ödemesi yapamayan veya siparişlerini daha kolay bir şekilde vermek isteyen kullanıcılarımız için SSL sertifikalı sitemizde üst düzey koruma mevcuttur. Hesap bilgileriniz hiçbir şekilde tutulmaz ve shopier güvencesi altında ödemenizi instagram takipçi satın al gerçekleştirebilirsiniz.

takipçi

Hızlı Takipçi Gönderimi

Hızlı takipçi göndermek isteyen kullanıcılarımız bir hayli fazla. Takipavm.com geliştirdiği sistem çerçevesinde sipariş verilen paketleri en kısa sürede göndermektedir. Sipariş verdiğiniz hesabın gizli hesap olmamasına dikkat ediniz.. Sipariş verilen hesabın gizli olmasından dolayı siparişler askıya alınır.

Örneğin; instagram 5000 takipçi paketini satın aldınız.. Aldığınız paket doğrultusunda sistem otomatik işler ve belirlediğiniz kullanıcı adına 5.000 takipçi gönderimi yapılır. Hesap gizli olduğu durumlarda takipavm.com’dan bakiye eksilir fakat hesap gizli olduğu için takipçiler sipariş adresine ulaşamaz. Instagram hesabın için ucuz takipçi paketlerini incele ve dilediğin ınstagram takipçi satın alma paketini sipariş ver.

  • Alınan instagram takipçi paketleri genellikle 0-2 saatte tamamlanmasına rağmen yoğunluğa bağlı olarak süreler değişebilir.
  • Alınan youtube abone paketleri genellikle 0-3 saatte tamamlanmasına rağmen süreler yoğunluğa göre değişebilir.

ucuz takipçi

Ucuz Takipçi Paketleri

Ucuz takipçi paketleri takipavm.com ‘da bir hayli fazladır. Bunun sebebi diğer firmalar komisyon usulü satış yaparak maliyetleri yukarı çekmelerindendir. Takipavm takipçi ve aboneleri komisyon usulü satmadığı için daha ucuz ve uygun paketler sunar. Hem ucuz hem kaliteli bir hizmet için sizinde tercihiniz takipavm olsun..
Örnek paketler;  İnstagram 1000 Takipçi, İnstagram 2500 Takipçi, İnstagram 5000 Takipçi, Youtube 1000 Abone vb.

türk takipçi

Türk Takipçi Paketleri

Türk takipçi diğer takipçi paketlerine göre oranla etkileşimi daha çok arttırmakla beraber hesaplarınızın yükselmesinde büyük rol oynar. Türk takipçi almak bot takipçi almaktan çok daha mantıklıdır çünkü bot takipçiler instagram hesabınızda paylaşılan gönderilere daha az beğeni yapar. Türk takipçiler’in daha fazla etkileşim sağlaması nedeniyle takipavm türk takipçi satışı yapar. Sende hemen hesabının yükselişe geçmesi için takipavm’den türk takipçi satın al.

takipçi satın almak

Kalıcı Takipçi

Kalıcı takipçi, gönderilen siparişler sonrasında gün geçtikçe düşmeyen takipçi’dir. Hesabınıza aldığınız takipçi miktarı (Örneğin : 10.000 Türk Takipçi) ilerleyen günlerde 4.000 takipçi – 5.000 takipçiye düşmez. Alınan paketler tamamen kalıcı takipçi içerir. Takipavm.com ekibinin dikkatli çalışması ve kaliteli hizmetinden dolayı şipariş veren kullanıcıların bizleri önermesi en büyük mutluluğumuzdur. Sizde takipavm’den düşmeyen takipçi  (kalıcı takipçi) alabilirsiniz ve paranızın sürekli boşa gitmesini engelleyebilirsiniz.

En son paylaşılan blog içerikleri:

Kwai Para Çekme Nasıl Yapılır?

Kwai Para Kazanma Şartları Ve Yolları

CR Ne Demek? Tiktok CR Ne Demek?

16.09.2023 Tarihinde, Takipavm Nedir? güncellendi.

Sipariş Ver İletişim