Tiktok Fotoğraf Geçiş Süresi Ayarlama Nasıl Yapılır?

Tiktok Fotoğraf Geçiş Süresi Ayarlama Nasıl Yapılır?

Tiktok fotoğraf geçiş süresi ayarlama işlemleri oldukça basittir. Tiktok sosyal medya platformu içerisindeki Tiktok fotoğraf geçişi ayarlama yapabilmek için videoların 60 saniye olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Fakat bu süre ise çok basit yöntemler sayesinde kolay bir şekilde uzatılabilmektedir. Tiktok içerisinde daha uzun bir şekilde izlenme alabilmek ve aynı zamanda da takipçi kazanabilmek için kullanıcılar Tiktok fotoğraf geçiş süresi hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyor.

Tiktok hızlı fotoğraf geçişi için kullanıcılar aynı zamanda da hızlı ya da yavaş efektini oluşturmak istiyor. Bu nedenle de klip hızında değişkenlikler yapılması gerekmektedir. Ancak bilinmesi gereken küçük bir ayrıntı ise, videodaki klip hızını değiştirmek Tiktok video süresini de eşzamanlı bir şekilde değiştirmektedir. Bu durumda da Tiktok fotoğraf geçişi ayarlama gibi durumlar söz konusudur. Tiktok’ta fotoğraf geçiş hızı aktif bir şekilde Tiktok kullanan kişiler tarafından sık sık araştırılmakta olan konular içerisinde yer almaktadır.

Tiktok fotoğraf geçiş süresi hızını ayarlayabilmek için sadece uzman görünüm zaman çizelgesinin kullanılması gerekmektedir. Tiktok kullanıcısı Tiktok hızlı fotoğraf geçişi için hızlı görünüm zaman çizelgesi sekmesinden bu işlemleri yapamaz. Tiktok’ta fotoğraf geçiş süresi muhakkak videonun uzunluğunu ya da kısalığını etkiler bir nitelikte olacaktır.

Tiktok’ta Geçiş Eklemek Veya Geçiş Yapmak İçin Diğer Seçenekler Nedir?

Tiktok fotoğraf geçişleri ya da Tiktok fotoğraf geçiş süresi ayarlama gibi işlemler oldukça sık uygulanmaktadır. Bu nedenle de bunu yapabilmek için Tiktok kullanıcıları internet üzerinde bu konu hakkında araştırmalar yapıyor. Tiktok için geçiş eklemek oldukça önemlidir. Bunu yapabilmek için de uygulama içerisine girerek (+) simgesine tıklamak gerekiyor. Daha sonrasından da eklenmek istenen müzik, fotoğraflar ya da geçiş süreleri bu kısım içerisinden kolay adımlar ile uygulanabilmektedir.

Tiktok fotoğraf geçiş süresi ayarlama işlemleri için (+) simgesine dokunarak işlemlerin yapılmaya başlanması gerekmektedir. Tiktok sosyal medya platformu içerisindeki videoların süresi ise 60 saniye olarak belirlenmektedir. Bu nedenle de fotoğraf geçiş sürelerindeki değişkenlikler ve Tiktok hızlı fotoğraf geçişi gibi tüm işlemler, Tiktok hesabındaki yüklenecek olan videonun süresinde de oynamalara neden olacaktır. Bu durumda da Tiktok fotoğraf geçişi ayarlama gibi işlemlerin kullanıcı kişi tarafından yapılması gerekmektedir.

Tiktok İçerisinde Uzun Video Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta fotoğraf geçişleri ve aynı zamanda da Tiktok fotoğraf geçiş süresi tamamen videonun mevcut süresinde değişkenliklere neden olacaktır. Tiktok sosyal medya içerisindeki yüklenecek olan videoların saniyesi ise 60 saniye olarak belirlenmektedir. Bu nedenle de 60 saniyeden daha uzun videolar oluşturabilmek için:

  • Telefonun ana ekranından kamera düğmesine tıklanmalıdır
  • Kameranın video kısmına dokunulması gerekir
  • Orta kısımda yer alan kırmızı kaydet butonuna tıklanmalıdır
  • Bu sayede istenilen süre zarfında video çekilebilir

Tiktok’ta fotoğraf geçişleri için her bir adım oldukça basittir. Tiktok içerisindeki yapılacak olan fotoğraf geçişi ayarlama gibi durumlar, Tiktok içerisine yüklenecek olan video süresindeki zamana da ayrıca etki yapmaktadır. Bu durum sonucunda videonun uzunluğu ya da kısalığı tamamen Tiktok’ta fotoğraf geçiş hızı gibi etmenlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir.

Tiktok fotoğraf geçiş süresi ayarlama gibi durumlarda ilk adımda zaman çizelgesi üzerinden bu işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tiktok uygulamasındaki videoların süresi ise 60 saniye, yani 1 dakika olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bu durumda süreyi azaltabilmek ya da arttırabilmek için zaman çizelgesinden işlemler halledilir. Tiktok’ta fotoğraf geçişleri süresine bağlı olarak da video süresi bu faktöre göre ya uzar ya da kısalır.

Önerilen tiktok blogları:

Satın al:

Sipariş Ver! İletişim