Tiktok Videosu Whatsapp Durumlarda Nasıl Paylaşılır?

Tiktok Videosu Whatsapp Durumlarda Nasıl Paylaşılır?

TikTok Whatsapp durumlarda nasıl paylaşılır ye soru soran bireylere TikTok ideal bir seçenek sunmaktadır. Günümüzde oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan TikTok, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından indirilmekte ve kullanılmaktadır. İçerdiği özellikler neticesinde sevilerek kullanılan bu yeni sosyal medya platformu hakkında pek çok konu merak edilmektedir. Bu merak edilen konular arasında TikTok videolarının Whatsapp durumunda nasıl paylaşılacak olmasıdır.

Tüm bunlar dışında, tiktok hesabınızı kısa sürede yüksek rakamlara ulaştırabilirsiniz. Ayrıca hemen para kazanabilir ve fenomen olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, güvenilir ve ucuz tiktok takipçi satın al sayfamızı ziyaret etmek.

Merak edilenler:

 • Tik tok whatsapp durumda nasıl paylaşılır?
 • Tiktok video whatsapp durumda nasıl paylaşılır?

Pek çok TikTok kullanıcısı, bu uygulama üzerinden beğendiği gönderileri veya kendi gönderilerini Whatsapp durumu üzerinden de paylaşmayı tercih etmektedir. TikTok bu yaklaşım için kullanıcılarına bir kısayol oluşturmuştur. TikTok kullanıcıları bu kısayol seçeneği sayesinde paylaşmak istediği gönderileri Whatsapp durumuna ekleyebilmektedir. Bu işlem için aşağıda anlatılan detaylı anlatımı takip edebilirsiniz.

 • Öncelikle TikTok gönderilerini Whatsapp durumunda paylaşabilmek için TikTok uygulamasına giriş yapılması gerekmektedir.
 • TikTok’a giriş yapıldıktan sonra Whatsapp durumuna eklemek istediğiniz gönderiyi seçmelisiniz.
 • Ardından gönderinin sağ bölümünde yer alan beğeni ve yorum gibi simgelerin altında yer alan Whatsapp simgesine tıklayınız.
 • Daha sonra uygulama sizi Whatsapp sayfasına yönlendirecektir.
 • Çıkan yeni sayfada Whatsapp durumunu seçerek gönder tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır.

TikTok Videosu Whatsapp Kişileri İle Paylaşma

TikTok kullanıcılarının merak ettiği konular arasında TikTok Whatsapp kişiler ile paylaşma başlığı da sıkça yer almaktadır. TikTok gönderileri, bu uygulamanın sunduğu kısayol hizmeti sayesinde Whatsapp durumu ile paylaşılabilmektedir. Ancak durum yerine özel olarak bir kişiye iletme seçeneği de pek çok kullanıcı tarafından merak edilen hususlar arasında yer almaktadır.

TikTok gönderilerinin Whatsapp kişiler ile paylaşılmasının mümkün olduğunu söylemek ile başlayabiliriz. Bu işlemi yapabilmek için paylaşılması istenen TikTok gönderisinin altında yer alan ilet tuşuna tıklamak gerekmektedir. Ardından seçenekler arasından Whatsapp seçeneğini tercih ederek Whatsapp sayfasına yönlendirilmeyi beklemelisiniz. Karşınıza çıkan yeni sayfa üzerinden ilgili videoyu iletmek istediğiniz kişiyi seçebilir ve gönder butonuna tıklayarak paylaşımı tamamlayabilirsiniz.

İnstagram Durumda TikTok Gönderisi Paylaşma

İnstagram durumda TikTok videosu paylaşma konusu, yine pek çok TikTok ve aynı zamanda İnstagram kullanıcısı tarafından merak edilmektedir. TikTok ve İnstagram, günümüzde en çok tercih edilen sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Bu uygulamaları kullanan bireyler, uygulamaların sağladığı birbirinden farklı özelliklerden yararlanma hakkında sahiptir.

Hem TikTok hem de İnstagram hesabına sahip olan bireylerin aklında yer alan TikTok videolarını İnstagram hikayelerinde nasıl paylaşabilirim sorusu oldukça basit bir cevaba sahiptir. Birçok internet sitesi bu konu hakkında detaylı yazı ve adım paylaşmaktadır. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan bireyler bu yazılardan yararlanarak gerçekleştirmek istedikleri paylaşım işlemini rahatlıkla tamamlayabilmektedir. Aşağıda ise bu işlemin nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

 • İnstagram hikayesinde TikTok gönderisi paylaşmak isteyen bireyler bunu iki şekilde gerçekleştirebilmektedir. Öncelikle TikTok sayfasında bir video çektikten sonra mevcut ekrandan ayrılmadan önce paylaş seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 • Ardından çıkan seçenekler arasından İnstagram hikayeler seçeneğini işaretleyip İnstagram sayfasına yönlendirilmeyi bekleyebilirsiniz.
 • İnstagram sayfası açıldıktan sonra gerekli düzenlemeleri yapıp paylaşmak istediğiniz gönderiyi hikayenize ekleyebilirsiniz.

TikTok kullanıcılarının İnstagram hikayelerinde gönderi paylaşmasını sağlayan bir diğer adım ise mevcut TikTok gönderisinin galeriye kaydedilmesi ile gerçekleştirilmektedir. İnstagram hikayenize eklemek istediğiniz Tiktok gönderisini öncelikle galerinize kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından TikTok sayfasından ayrılıp İnstagram hesabınıza geçiş yapınız ve buradan hikaye kısmını açınız. Hikaye kısmını açtıktan sonra galeri sekmesine erişip buradan ilgili videoyu hikayenize ekleyebilirsiniz.

TikTok Videosu Galeriye Kaydetme

TikTok videosu galeriye kaydetme işlemi, TikTok kullanıcılarını ilgilendiren konular arasında yer almaktadır. Özellikle bu uygulamayı ilk kez kullanmaya başlayan bireylerin merak ettiği bu soru, pek çok internet sitesinde detaylı bir şekilde anlatılmıştır. TikTok videolarını galeriye kaydetmek basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Bu adımlar aşağıda detayları ile birlikte sırası ile listelenmiştir.

 • TikTok videolarını galeriye kaydetmek isteyen kişiler TikTok uygulamasını açmakla işleme başlayabilir.
 • TikTok uygulaması açıldıktan sonra galeriye indirilmek istenen video seçilmelidir.
 • İsteğe bağlı olarak yeni çekilmiş videolar da galeriye kaydedilebilmektedir.
 • Telefonun galerisine indirilmesine karar verilen TikTok videosu, sağ tarafta yer alan paylaş seçeneği üzerinden kaydetme işlemi ile galeriye eklenebilmektedir.
 • Bu işlemi tamamladıktan sonra galeri kısmını kontrol edip videonun inip inmediğinden emin olabilirsiniz.

Yukarıda yer akan TikTok videolarının galeriye indirilme aşamaları oldukça basit adımlardan oluşmaktadır. İlgili video galeriye aktarıldıktan sonra kişinin isteğine bağlı olarak farklı sosyal medyalarda paylaşılabilmekte veya galeride saklanabilmektedir.

Detaylı bilgi için, Tiktok Videoları Nasıl Galeriye Kaydedilir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

TikTok Videosu Paylaşamıyorum

TikTok videosu paylaşamıyorum sorunu yaşayan TikTok kullanıcıları, bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek adına pek çok internet sitesinden detaylı açıklama toplamaktadır. TikTok uygulaması, kullanıcıları için birbirinden farklı özellikler sunmaktadır ve bu nedenle de en çok tercih edilen sosyal medya platformları arasında yer almaktadır.

TikTok kullanıcıları, bu sosyal medya üzerinden video paylaşma imkanına sahiptir ancak bazı kullanıcılar video paylaşma konusunda problem yaşayabilmektedir. Yaşan bu problemlerin nedeni ise aşağıda sırası ile listelenmiştir.

 • Hesabın aşırı şikayet alması
 • Kullanılan cihazdaki tarihin yanlış ayarlanmış olması
 • TikTok uygulamasına güncelleme gelmesi ve bu güncellemenin kullanıcı tarafından yapılmaması
 • İnternetin yavaş veya kısıtlı olması
 • Hesaba TikTok tarafından kısıtlanma veya yasak getirilmiş olması
 • Uygulamanın cihaz ile uyum sağlamıyor olması
 • Mevcut cihazın yetersiz depolama alanına sahip olması gibi sebepler TikTok uygulamasında video paylaşımı yapmayı engelleyen durumlar arasında yer almaktadır. Bu gibi durumlarda pek çok kullanıcı çözüm yolu aramayı tercih etmektedir.

Detaylı bilgi için, Tiktok Videosu Nasıl Paylaşılır? yazımızı inceleyiniz.

TikTok Video Paylaşamıyorum Çözümü

TikTok video paylaşamıyorum çözümü, bu sorun ile karşı karşıya kalan TikTok kullanıcıları tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. TikTok kullanıcıları, bu problemi çözebilmek adına aşağıda belirtilen çözüm önerilerini sırasıyla deneyebilir.

 • Oturumdan çıkış yaparak tekrar giriş yapın.
 • Hesabınızı pro hesap yapmayı deneyebilirsiniz.
 • Başka bir cihaz üzerinden test yapılabilir.
 • İnternet bağlantısı sorunu yaşanıyorsa farklı bağlantı üzerine deneme yapılabilir.
 • Uygulama üzerinde yer alan önbelleği temizlemeyi deneyebilirsiniz.
 • Telefon fazla veriye sahip olabilir. Telefonu temizleyebilirsiniz.
 • TikTok ayarları üzerinden sorun bildirimi yapabilirsiniz.

Tüm bloglar: Tiktok Ve İnstagram Blogları

Site içerikleri: Takipavm Site Haritası

İlginizi çekebilecek içerikler;

Anasayfa Sipariş Ver! İletişim