İnstagram Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

İnstagram Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

İnstagram uygulaması, son yılların en yaygın kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olmuştur. Ancak bazı insanların hesabı herkese açık bir konumdayken bazı insanların sosyal medya hesapları yalnızca izin verdiği kişilere açıktır. Peki takip etmeden profil görme mümkün müdür? İnstagram hakkında en sık sorulan sorulardan bir tanesi de bu konu hakkında olmuştur. Takip etmeden merak ettiği kişilerin sosyal medya hesaplarını görüntülemek isteyen kullanıcılar, İnstagram gizli hesap görme sitesi hakkında araştırma yapmaya devam etmektedir.

Açıklananlar;

 • İnstagram gizli hesap görme
 • İnstagram gizli hesap bakma
 • İnstagram gizli hesap görme uygulaması
 • İnstagram gizli hesap görme ücretsiz
 • İnstagram gizli hesap görme sitesi
 • İnstagram gizli hesap nasıl görülür?

İnstagram Gizli Hesaplar Nasıl Görünür?

İnstagram, milyonlarca kullanıcının kendilerine özel videolarını ve fotoğraflarını takipçileriyle paylaştığı bir sosyal medya platformudur. Aynı zamanda İnstagram uygulaması üzerinden satış yapan mağazalar ve şirketler de vardır.  En yaygın sosyal medya platformlarından bir tanesi olan İnstagram, gizlilik ve güvenilirlik ilkeleriyle hareket etmeye ve kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir. Bu güvenilirlik ilkesi kapsamında, hesapları gizli tutmanız ve sadece izin verdiğiniz kişilerin profilinizi görüntüleyebilmesini sağlamanız da mümkün olacaktır. Takip etmeden profil görme işlemi İnstagram’ın ilk kullanılmaya başlandığı zamanlarda mümkün olmasa da şimdilerde geliştirilen bazı siteler sayesinde mümkün olmaya başlamıştır.

İnstagram’da Hesap Gizleme İşlemi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Eğer İnstagram kullanıyorsanız ve hem takipçilerinizi hem takip ettiklerinizi hem de paylaşımlarınızı tanımadığınız insanlardan gizli tutmak istiyorsanız, hesabınızı gizlemeniz mümkün olacaktır. Takipçi listenizde olmayan ve sizin kabul etmediğiniz hiçbir insan bu gizlilik politikasında sizin profilinizi görüntüleyemez. Hikayelerinizi ve paylaşımlarınızı görmesini istediğiniz insanları ise; onaylayarak takipçi listenize dahil edebilirsiniz.

İnstagram’da Gizli Hesapları Gösteren Uygulamalar Hangileridir?

Eskiden İnstagram üzerinden sizi onaylamayan birinin hesabını görüntüleyemiyor olsanız da şimdilerde bu işlemi yapmanız mümkündür. Teknolojinin hız kesmeyen ilerleyişi bu hesapların da görüntülenebilmesini fazlasıyla kolaylaştırmıştır. Bu uygulamalar ise şunlardır;

Gizli Hesap Görme Uygulaması SCOUT

İnstagram gizli hesap görme işlemini yapmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de SCOUT olmuştur. Gerekli işlemleri eksiksiz bir şekilde yaptığınız takdirde profilini görüntülemek istediğiniz kişinin içeriklerini takip etmeden de inceleyebilirsiniz.

SCOUT uygulamasını isterseniz İOS işletim sistemine sahip telefonlarınızdan, isterseniz de Android işletim sistemine sahip olan telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden indirmeniz mümkün olacaktır. Bu uygulamayı indirdikten sonra, çalıştırmanız ve yalnızca görüntülemek ve içeriklerine ulaşmak istediğiniz hesabın üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra; kişinin paylaştığı içerikleri, ona gelen yorumları ve beğenileri, aynı zamanda da takipçilerini ve takip ettiklerini de rahatlıkla görüntülemeniz mümkün olacaktır.

Gizli Hesap Görme Uygulaması GHOSTY

İnstagram gizli hesap görme sitesi için bir araştırma yapıyorsanız, karşınıza çıkabilecek alternatiflerden bir tanesi de GHOSTY uygulaması olacaktır. Bu uygulamayı indirerek, merak ettiğiniz kişilerin profilini rahatlıkla görüntüleyebilmeniz mümkün olacaktır. Bu uygulamayı da hem Android işletim sistemli tablet ya da telefonlarınıza hem de İOS işletim sistemine sahip olan telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirmeniz mümkündür. Uygulamayı indirdikten sonra, Ghosty uygulaması sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa, uygulama üzerinden merak ettiğiniz kişinin profiline tıklamanız ve merak ettiğiniz şeylere bakmanız mümkün olacaktır.

Ghosty Uygulaması Üzerinden Yapabileceğiniz İşlemler

 • Ghosty uygulamasın indirerek İnstagram’da profili gizli olan kullanıcıların postlarına ve hikayelerine bakmanız mümkün olacaktır.
 • Kişinin fotoğraflarını ya da videolarını kendi telefonunuza kaydedebilir ya da indirebilirsiniz.
 • İnstagram profil resimleri normalde açılmaz ya da daha fazla büyütülemez. Ancak Ghosty uygulamasını indirerek, profil resimlerini büyütmeniz ve daha net bir şekilde görüntüleyebilmeniz mümkündür.
 • İnstagram profilini görüntülediğiniz kişinin, kimleri takip ettiğine ve onu kimlerin takip ettiğine de rahatlıkla bakabilirsiniz.

Gizli Hesap Görme Uygulaması LİLİ

İnstagram kapalı hesap görme işleminizi gerçekleştirebileceğiniz sitelerden bir tanesi de, Lili uygulaması olmuştur. Son zamanlarda en sık kullanılan uygulamalardan bir tanesi haline gelen Lili uygulaması sayesinde, merak ettiğiniz kişilerin profilini görüntüleyebilmek için onu takip etmenize gerek kalmayacaktır. Lili uygulamasını da diğerleri gibi hem Android telefonlarınıza hem de İOS işletim sistemine hesap olan telefonlarınıza indirebilirsiniz. Eğer telefonunuz bu uygulamanız yeni sürümünü indirebilecek bir kapasiteye sahipse, uygulamayı indirdikten hemen sonra rahatlıkla çalıştırmanız mümkün olacaktır. Daha sonra ise; profilini görüntülemek istediğiniz kişi kimse, kullanıcı adını uygulamaya girmeniz ve profilin üstüne tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra, kişinin profiline girebilir ve merak ettiğiniz gönderilerini ya da hikayelerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Lili Uygulamasının Özellikleri

 • Lili uygulaması üzerinden İnstagram gizli profil görme işleminizi yapabildiğiniz gibi, normalde görüntülenemeyen büyütülemeyen profil resimlerini görmeniz ve daha rahat bir şekilde bakmanız da mümkün olacaktır.
 • Lili uygulaması üzerinden istediğiniz videoları ya da fotoğrafları telefonunuza indirebilirsiniz. Aynı zamanda indirdiğiniz videoların ve fotoğrafların da bir listesi hazırlanacaktır. Bu sayede indirdiğiniz her şeyi gerektiği zaman yeniden listeleyebilir ve uzun uzun aramanıza da gerek kalmadan kolaylıkla bakabilirsiniz.
 • Aynı zamanda İnstagram üzerinden paylaşılan stroyleri de telefonunuza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.
 • Tüm bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız; herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Lili uygulaması ücretsiz bir aplikasyon olduğu için, telefonunuzun yeterli hafızası olduğu müddetçe rahatlıkla indirebilmeniz ve kullanmanız mümkündür.

İnstagram’dan Gizli Hesapları Görüntülemek İçin Ne Yapmalıyım?

Kendinize ait olan İnstagram hesabınızdan bir kişiyi takip etmek istemiyor fakat profilini görüntülemek ve paylaşımlarına bakmak istiyorsanız; İnstagram gizli hesap görme uygulaması arıyor olabilirsiniz. Ancak bu uygulamaları indirmek için, yeterli hafızanız olmayabilir ya da telefonunuz bu uygulamaların yeni sürümlerini çalıştıramıyor olabilir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya gelen birçok kullanıcı ise; İnstagram’da merak ettiği hesapları nasıl görebileceğiniz ve bu kişileri takip etmesine gerek kalmadan profilinde hangi insanların olduğunu ya da günlük olarak paylaştığı hikayelerin neler olduğu fazlasıyla merak etmektedirler.

İnstagram gizli hesap görme programı indiremiyorsanız, fakat yine de bu hesapları görüntülemek istiyorsanız, sahte hesaplara başvurabilirsiniz. Ama bu hesapları açarak istediğiniz kişinin profilini görüntüleyebileceğiniz bir garantisi yoktur. Bu durum tamamen istek gönderdiğiniz ve adınızı belirtmeden profilini görüntülemek istediğiniz kişinin inisiyatifine bağlı olacaktır. Eğer istek gönderdiğiniz kişi, sizi kabul ederse bu kişinin profilini görüntüleyebilir ve merak ettiğiniz her şeye bakabilirsiniz. Ancak bu yöntemin garanti bir çözüm olmadığını ve kişinin, sizi istediği zaman listesinden çıkarabileceğini unutmamanızda da fayda vardır. Bu nedenle fake hesaplara başvurmak yerine, kendi hesabınızdan istek göndermeniz ya da isminizi belirtmemekte kararlıysanız, yukarıda bahsettiğimiz uygulamalardan birini telefonunuza indirmeniz de daha doğru bir yöntem olacaktır.

İlgili Yazılar:

İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Yapılır?

TikTok Şifremi Unuttum

İnstagram Marketing Nedir?

TikTok Kampüs Temsilcisi Nedir?

Tiktok Yaş Değiştirme Nasıl Yapılır?

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun, Biraz Ara Ver!

Tiktok İlgilenmiyorum Nedir, Nasıl Geri Alınır?

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası Ve Çözümü

İnstagram 5xx Server Error Hatası Ve Çözümü

İnstagram Keşfet Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Messenger Yazışmaları Takip Edilebilir Mi?

İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

İnstagram İşletme Hesapları Nasıl Düzenlenmeli?

İnstagram Hesabımı Kapattım, Nasıl Açabilirim?

İnstagram Hesabıma Giriş Yapan Cihazlar Ve Tarihleri

Instagram Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Kapatılır?

Tiktok’ta Nasıl Reklam Verilir?

İnstagram Gönderi Şablonu Nasıl Yapılır?

İnstagram Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

İnstagram Fotoğraf Birleştirme Nasıl Yapılır?

Tiktok Para Hesaplama

Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok Keşfet Etiketleri

Sipariş Ver! İletişim